• شنبه ۱۸ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-5090-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج:

تصویب روز "سنه"در تقویم محلی فرصتی برای معرفی این شهر در تمام کشور است

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج گفت: مقدمات گنجاندن روزی در تقویم محلی با نام روز "سنه"  صورت گرفته و در صورت موافقت شورای فرهنگ عمومی این روز فرصت مناسبی برای ترویج و معرفی پتانسیل های فرهنگی و جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر به تمام کشور است.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، جلال شریعتی در دیدار با نماینده ولی فقیه در کردستان، ضمن تبریک سال نو به تمامی هموطنان گفت: امیدواریم در این سال با خدمات رسانی صادقانه بتوانیم رضایتمندی بیش از پیش شهروندان فهیم سنندجی را فراهم کنیم.

وی افزود: با توجه به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری با نام حمایت از کالای ایرانی شهرداری ها هم در تحقق شعار این سال نقش بسزایی دارند.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج بیان کرد: توسعه فضای سبز، استفاده از امکانات و تجهیزات داخلی در فعالیت های شهرداری و رفع مشکلات مردم از جمله مواردی است که باید مدیران شهری در سرلوحه کار خود قرار دهند.

شریعتی عنوان کرد: خوشبختانه امسال با تعامل و همکاری تمامی دستگاه ها بستر مناسب برای اجرای مراسم ها و جشن های فرهنگی در ایام نوروز فراهم شد و این جشن ها هم مورد استقبال پرشور شهروندان و مسافران نوروزی هم قرار گرفت.

وی افزود: یکی از طرح های شورای شهر در این دوره گنجاندن روزی در تقویم محلی با نام روز"سنه"است  که با برگزاری جلسات متعدد و همفکری با تمامی هنرمندان و اساتید مقدمات لازم برای تعیین این روز هم انجام شد.

شریعتی تاکید کرد: گنجاندن روزی در تقویم محلی با نام روز "سنه" فرصت مناسبی برای معرفی پتانسیل ها فرهنگی و جاذبه های طبیعی و تاریخی این شهر به تمام کشور است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از روزهای اردیبهشت ماه برای  گنجاندن در تقویم محلی با نام روز "سنه" تعیین شده که دلیل آن هم این است که اردیبهشت یکی از ماههای است که از نظر زمانی  طبیعت استان بسیار زیبا است و فرصت مناسبی برای دعوت کردن از گردشگران ومهمانان جهت حضور در مراسم های این روز است.

رئیس شورای اسلامی شهر سنندج یادآور شد: در صورت موافقت شورای فرهنگ عمومی استان با روز تعیین شده برنامه ریزی لازم برای اجرای مراسم های متنوع فرهنگی در این روز صورت خواهد گرفت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: