• جمعه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-692-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : گزارش

استکبار جهانی نمی تواند فناوری هسته ای را از ما بگیرد

امام جمعه بیجار گفت: استکبار جهانی نمی تواند فناوری هسته ای را از ما بگیرد چون دانشمندان ما این فناوری را بومی کرده اند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان،  حجت السلام و المسلمین مرادی در خطبه‌ های این هفته نماز جمعه بیجار ۱۸ فروردین روز سلامتی را به همه مردم بویژه پاسداران سنگر سلامتی ، شبکه بهداشت و درمان، وزارت علوم پزشکی ، اطبا ، پزشکان ، پرستاران و همه عزیزانی که برای سلامتی امت اسلامی حفاظت و پاسداری می کنند خدا قوت و دست مریزاد داشت.

امام جمعه بیجار با تبریک روز ۲۰ فروردین روز ملی فناوری هسته ای گفت: خدا را شاکریم که در اثر زحمات دانشمندان جوان و بسیجی کشور عزیز ما جز کشور هایی قرار گرفته است که در فناوری هسته ای سهیم است. 
حجت السلام والمسلمین مرادی افزود: به لطف خدا و تلاش دانشمندان ایرانی فناوری هسته ای در کشور ما بومی شده است و نمی توانند این فناوری را از ما بگیرند که اگر این فناوری غیر بومی بود از ما میگرفتند.

مرادی امام جمعه بیجار، با تبریک روز هنر اسلامی به هنرمندان بیان کرد: دلیل نامگذاری روز شهادت شهید مرتضی آوینی به روز هنر اسلامی این است که این شهید هنرمند ضمن داشتن ذوق و سلیقه هنری مطیع دستورات خدا و دیندار بودند که هنرمندان ما باید از دستورات دین خارج نشوند و روح اسلامی را با هنر در جامعه ایجاد کنند.

امام جمعه بیجار عنوان کرد: از آرمان های امام (ره) این بود که در این کشور بی خانمان وجود نداشته باشد و مستضعفین دارای سرپناه باشند که حضرت امام در این راستا بنیاد مسکن انقلاب اسلامی را تاسیس فرمودند و تا به امروز این عزیزان در کار خود موفق بوده اند.

وی در پایان سخنان خود تقدیر و تشکر کرد از تمامی ارگان های خدمت رسان بخصوص نیروی انتظامی که در این نوروز زحمت کشیدند تا به بهترین نحو از مسافرین نوروزی در کمال امنیت و آرامش استقبال شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: