• جمعه ۱۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 971-592-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

امام جمعه موقت سنندج:

حمایت از کالای ایرانی به یکی از دغدغه‌های اصلی مردم و مسئولان تبدیل شود

امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اینکه با حمایت از کالای ایرانی و تکیه بر توان داخلی می‌توان تحریم‌ها را بی‌اثر کرد، گفت: حمایت از کالای ایرانی باید به یکی از دغدغه‌های اصلی   مردم و مسئولان تبدیل شود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه ی کردستان، ماموستا سیداحسن حسینی، امروز، 17 فروردین ماه در آیین عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته سنندج، اظهار کرد: برای تحقق شعار حمایت از کالای ایرانی باید این مهم را به یک باور و فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل کنیم.

وی با اشاره به نقش اثرگذار رسانه در تحقق این امر افزود: با تحقق شعار سال به راحتی می‌توان گرد و غبار محرومیت را از خانواده ها ربود و زمینه فعالیت کارگاه های تولیدی را فراهم کرد.

امام جمعه موقت سنندج با اشاره به اینکه با حمایت از کالای ایرانی و تکیه بر توان داخلی می‌توان تحریم‌ها را بی‌اثر کرد، بیان کرد: حمایت از کالای ایرانی باید به یکی از اولویت‌ها و دغدغه‌های مردم و مسئولان در کشور تبدیل شود.

وی با تأکید بر اینکه تولیدکنندگان نیز باید کالا‌های خود را با بهترین کیفیت تولید کنند، اعلام کرد: این امر موجب می‌شود تا مردم هم با خرید کالا‌های داخلی حمایت همه جانبه خود را از آن‌ها نشان دهند.

ماموستا حسینی در پایان یکی از دغدغه‌های مؤمنان را عاقبت به خیری دانست و یادآور شد: آن چیزی که از قرآن برداشت می‌شود مهمتر از کار خیر، نگه داشتن عمل خیر و مؤمنانه زندگی کردن است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: