• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 971-1991-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

رییس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت کردستان اعلام کرد؛

انجام بیش از 20 هزار بازرسی از اصناف کردستان / تشکیل 922 فقره پرونده برای متخلفان

رییس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: از 13 بهمن سال قبل لغایت 10 فروردین ماه سال جاری در مجموع 20 هزار و 70 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی در سطح بازار صورت گرفته است.

فرزاد سردارزاده در گفت‌و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، با بیان کشف 1012 مورد تخلف در این بازرسی ها اظهار کرد: در این رابطه 922 فقره پرونده برای واحد های متخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل شده است.

وی افزود: عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت می‌باشد که در این پرونده ها در مجموع 4 میلیارد و 179 میلیون و 915 هزار و 229 ریال جریمه برای متخلفان در نظر گرفته شده است.

رییس بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: در مدت یاد شده از طریق ستاد خبری ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان‌های استان 896 مورد گزارش مردمی دریافت و در رسیدگی به آنها 302 مورد تخلف احراز شد که در این زمینه پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.

سردارزاده در پایان یادآور شد: شهروندان محترم می توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف واحدهای صنفی اعم از کم فروشی، گرانفروشی، عدم درج قیمت و.... واحدهای مختلف صنفی مراتب را با شماره تلفن 124 و یا بامراجعه به ادارات تابعه در شهرستانها و در مرکز استان به سازمان صنعت، معدن و تجارت مراجعه نموده و موارد تخلف را گزارش نمایند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: