• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4690-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

تصادف وحشتناک در بلوار پاسداران سنندج سه مصدوم برجای گذاشت

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج از تصادف یک دستگاه خودرو سمند در مسیر بلوار پاسداران خبر داد و گفت : در این تصادف سه نفر از سرنشینانان خودرو به شدت زخمی شدند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، به علت سرعت غیر مجاز یک دستگاه خودور سواری سمند تعادل خودر را از دست داد و بر اثر این حادثه سه نفر زخمی شدند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج عنوان کرد:  خبر تصادف یک دستگاه خودرو سواری سمند در بلوار پاسداران از طریق سامانه 125 به این سازمان اطلاع داده شد.

مهندس سهیل فضل وزیری بیان کرد : بلافاصله آتش نشانان ایستگاه شماره 4 این سازمان جهت امداد رسانی به محل حادثه  اعزام شدند و کار امداد رسانی را آغاز کردند.

وی گفت : متاسفانه در این حادثه یک دستگاه خودرو سواری سمند در مسیر بلوار پاسداران جنب پارک نشاط به دلیل سرعت زیاد تعادل خود را از دست داده و با تیرچراغ برق وسط رفیوژه برخورد می کند.

فضل وزیری اعلام کرد : سه نفر سرنشین این خودرو بودند که آتش نشانی توانست با استفاده از تجهیزات لازم اقدام به بیرون کشیدن سرنشیانان این خودور کنند.

وی عنوان کرد : هر سه نفر سرنشین این خودرو به شدت زخمی شدند که توسط اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند.

سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سنندج افزود: در حال حاضر نیروهای آتش نشانی با استفاده از جرثقیل عملیات بار گیری خودرو آسیب دیده را از وسط رفیوژه بلوار را انجام می دهند.

وی اعلام کرد : با توجه به شدت برخورد خودرو به تیرچراغ برق احتمال سقوط تیر هم هست که مراتب جهت رفع مشکل به اداره برق هم اطلاع رسانی شده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: