• چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۰۸:۴۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-4590-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان :

نتایج مرحله اول المپیادهای علمی دانش آموزی اعلام شد

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان از اعلام نتایج مرحله اول المپیاد های علمی دانش آموزان خبر داد و گفت : 96 نفر از دانش آموزان استان در رشته های مختلف به مرحله دوم این مسابقات راه یافته اند 
مهدینامدار در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان،  با بیان اینکه در سال تحصیلی گذشته 73 نفر از دانش آموزان استان موفق به راه یابی به مرحله دوم المپیاد شدند از رشد تعداد دانش آموزان راه یافته به مرحله دوم مسابقات خبر داد و گفت : در سال تحصیلی جاری تعداد 96 نفر از دانش آموزان موفق شدند به مرحله دوم مسابقات راه یابند .  

وی  عنوان کرد : در رشته زیست شناسی 34 نفر ، در رشته ریاضی 17 نفر ، در رشته شیمی 13 نفر ، در رشته کامپیوتر 10 نفر ، در رشته سلول های بنیادی 9 نفر ، در رشته ادبی 6 نفر ، در رشته نجوم و اختر فیزیک 4 نفر ، در رشته فیزیک  4 نفر و در مجموع 96 نفر از دانش آموزان استان موفق شدند به مرحله دوم مسابقات راه یابند .

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان در ادامه با بیان اینکه در میان شاخص هاي عملکردي اولویت دارحوزه معاونت آموزش متوسطه استان ، تقویت حلقه هاي کیفیت بخشی از اهمیت ویژه اي برخوردار است ، نتایج المپیادهاي علمی را یکی از نشانه هاي مهمّ کیفیت آموزشـی عنوان کرد .

وی با تشکر و تقدیر ویژه از تشـریک مساعی و اهتمام تمامی عوامل اجرایی و آموزشـی نواحی و شهرستان هایی که باعنایت ویژه به این مهمّ و با برنامه ریزي و اقدام مناسب ، موجبات رشد قابل توجه استان را در این مرحله فراهم نموده اند؛ اظهار داشت : با توجه به اعلام نتایج مرحله اول المپیادهاي علمی سال تحصیلی 96/97 و مقایسه آن با سال گذشته شاهد رشد آمار پذیرفته شدگان هستیم.

 معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان به زمان برگزاری مرحله دوم مسابقات نیز اشاره کرد و گفت : تاریخ ،محل ،شرایط وضوابط برگزاري مرحله دوم المپیادهاي علمی متعاقبًا اعلام خواهدشد.

وی در پایان به برنامه های استان برای آماده سازی دانش آموزان راه یافته به مرحله دوم مسابقات اشاره کرد و یادآور شد : از 15 لغایت 17 فروردین ماه 97 اردوی آمادگی برای 96 نفر از دانش آموزان در سنندج برگزار می شود .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: