• یکشنبه ۱۲ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3990-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

آمادگی فرمانداری بانه برای احداث شهرک صنعتی متناسب با صنایع دستی آرمرده

فرماندار شهرستان بانه از آمادگی برای احداث شهرک های صنعتی متناسب با صنایع روستایی به شرط تامین پنج هکتار زمین مناسب خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، محمد فلاحی  فرماندار بانه در بازدید از احداث نمایشگاه دائمی صنایع دستی شهر آرمرده با اشاره به اهمیت احداث این نمایشگاه اظهار کرد: معرفی صنایع دستی شالبافی و تولید کلاش و پستک به سایر هموطنان و گردشگران، رونق، افزایش تولید، بازاریابی و یافتن فرصت‌های عرضه شال از اهداف این طرح است.

وی از آمادگی برای احداث شهرک های صنعتی متناسب با صنایع روستایی به شرط تامین پنج هکتار زمین مناسب خبر داد و افزود: با توجه به ظرفیت های موجود در بخش آرمرده، به کمک علاقمندان و مشارکت مردم، مصمم هستیم از این فرصت برای رونق و پویایی بیشتر شالبافی بهره‌گیری کنیم.

فرماندار شهرستان بانه همچنین از بسته های حمایتی دولت در زمینه عمران و آبادانی بیشتر روستاهای پویا و فعال در زمینه تولید و ایجاد اشتغال خبر داد و یادآور شد: روستاهایی که بیشترین فعالیت را در زمینه اشتغالزایی و تولیدات روستایی از جمله صنایع دستی داشته باشند، در اولویت اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی خواهند بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: