• شنبه ۱۱ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3590-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گفتگو

در روز طبیعت؛

10 هزار نایلون زباله در ورودی‌های سطح شهر سنندج توزیع می‌شود

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج از توزیع 10 هزار نایلون زباله در وردی‌های سطح شهر در روز طبیعت خبر داد و گفت: کامیون‌های حمل زباله جهت تحویل گرفتن زباله‌های جمع آوری شده توسط شهروندان در ورودیها سطح شهر مستقر می‌شود.


سیروان غفوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: روز 13 فروردین در تقویم به نام روز طبیعت نامگذاری شده وشهروندان هم با حضور در دامن طبیعت ازاین روز را گرامی می‌دارند.

وی افزود: حفظ و حراست از منابع طبیعی و طبیعت وظیفه تک تک شهروندان است و همه باید در نگهداری از این منابع خدادادی تلاش کنیم.

سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری سنندج عنوان کرد: این سازمان با هدف جمع آوری زباله‌های در  روز طبیعت برنامه ریزی‌های لازم  تمهیدات  ویژه‌ای را صورت داده است.

وی از توزیع 10 هزار نایلون زباله در ورودیهای سطح شهر در روز طبیعت خبر داد و گفت: نیروهای خدمات شهری مناطق سه گانه از ساعت‌های اولیه روز 13 فروردین اقدام به توزیع این نایلون‌ها خواهند کرد.

وی اعلام کرد: کامیون حمل زباله هم از بعد از ظهر روز 13 فروردین در وردیهای سطح شهر مستقر می‌شود تا در بازگشت شهروندان زباله‌های جمع آوری شده را از همشهریان تحویل بگیرد.

غفوری خاطرنشان کرد: بروشورهایی هم در خصوص اهمیت و رعایت نکاتی در خصوص حفاظت از طبیعت چاپ شده و همراه با نایلون های زباله در ورودیها توزیع خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کرد: شهروندان در روز طبیعت علاوه بر اینکه هیچ زباله را در طبیعت رها نکنند، نسبت به جمع آوری زباله های موجود در طبیعت اقدام کنند و سهمی بزرگ در پاکیزه نگهداشتن طبیعت داشته باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: