• پنجشنبه ۹ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 971-3290-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گفتگو

اقدامات حفاظتی اداره کل منابع طبیعی در ایام نوروز بیشتر شده است

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: در ایام تعطیلات نوروزی امسال گزارشات تخریب، تصرف، قطع درختان و آتش سوزی مورد رسیدگی سریع قرار گرفته است.

پیمان بابا پیریدر گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: هر سال در تعطیلات نوروزی اقدامات مراقبتی و حفاظتی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان بیشتر از گذشته شده است.

وی افزود: در سال جاری برقراری کشیک حفاظت از اراضی ملی در ایام نوروز 43 نفر نیروی گشت ماموران منابع طبیعی با 11 وسیله نقلیه اهتمام بیشتری برای حفاظت از منابع طبیعی و برخورد با متخلفان و متصرفان دارند و در این ایام تیم‌‌های گشت در تمام استان در آماده‌ باش صد درصد هستند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزرداری کردستان عنوان کرد:‌ گزارشات سامانه  تلفنی 1504 ، شامل تخریب و تصرف و قطع درختان مورد رسیدگی فوری قرار گرفته است.

وی اظهار امیدواری کرد: در این ایام با حضور اقشار مختلف مردم، همکاری همیاران طبیعت، سازمان‌های مردم‌ نهاد و دوستداران منابع طبیعی و برای حفاظت از منابع طبیعی  اقدامات موثری انجام شود.

وی از مردم خواست گزارش قطع درختان جنگلی، بوته کنی، تخریب و تصرف اراضی ملی، آتش سوزی جنگل و مرتع و ...را به شماره تلفن 1504 یگان حفاظت از منابع طبیعی گزارش دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: