• سه شنبه ۷ فروردین ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 971-2490-5
  • خبرنگار : 68024
  • منبع خبر : گزارش

بیمارستان رازی بانه در شهریور ماه امسال افتتاح می‌شود

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بانه از افتتاح بیمارستان رازی بانه در ارديبهشت ماه سالجاري همزمان با هفته سلامت خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی در سفر خود به شهرستان بانه از بیمارستان جدید الاحداث اين شهرستان بازدید کرد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بانه در جریان این بازدید، اظهار کرد: در حال حاضر بیمارستان 98 تختخوابی بانه به لحاظ تجهیزات اداری تکمیل است اما بخشي از تجهیزات پزشکی اين بيمارستان هنوز تكميل نیست.

حامد منصوری با بیان اینکه هنوز ساختمان این بیمارستان به وزارت بهداشت تحويل داده نشده است، افزود: پس از زلزله اخیر کرمانشاه قرار بر این است که بناهای بیمارستانی از لحاظ کیفیت مورد بررسی قرار بگیرند که بیمارستان رازی بانه نیز 19 فروردین امسال توسط هيئتي از تهران مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان بانه ابراز اميدواري كرد كه باقی مانده تجهیزات پزشکی بیمارستان 98 تختخوابی رازی بانه در آینده نزدیک خریداری و تکمیل شود.

 وی با اشاره به وضعيت نيروي انساني اين بيمارستان، تصریح کرد: بیمارستان مذکور از لحاظ نیروی انسانی نیز تکمیل است و کادر مورد نیز در حال گذراندن مراحل گزینش و کارهای پایانی هستند.

منصوری با اشاره به اقدامات انجام شده گفت: انتظار می‌رود بیمارستان رازی بانه در اردیبهشت ماه امسال و همزمان با هفته سلامت به بهره برداری برسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: