• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8290-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

کمپ های نوروزی در پارک های شهرهای کردستان مستقر می شود

رئیس کمیته همیاری شهرداری ها و دهیاری های ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروز از استقرار 10 کمپ نوروزی در سطح پارک های سطح شهرستان های استان خبر داد.
به گزارش ايسنا منطقه کردستان، اسدی، امروز، 23 اسفند ماه در دومین جلسه ستاد اجرایی خدمات نوروزی استان اظهار کرد: دفتر امور شهری استانداری مصوبات کمیته را به شهرداری های سطح استان ابلاغ کرده است.
وی از استقرار 10 کمپ نوروزی در پارک های سطح شهرستان های استان خبر داد و افزود: در این پارک ها همچنین سایر خدمات ارائه شده به میهمانان نوروزی ارائه خواهد شد.
رئیس کمیته همیاری شهرداری ها و دهیاری های ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروز بیان کرد: وضعیت سرویس های بهداشتی پارک ها، ورودی شهرها و ... مورد بررسی قرار گرفته است تا آماده خدمات به مسافران نوروزی باشد.
وی با اشاره به آغاز لکه گیری معابر سطح شهرها عنوان کرد: لکه گیری معابر سطح شهر در حال حاضر به صورت اصولی و کار گلکاری، رنگ آمیزی جداول و خط کشی معابر نیز در حال انجام است که تا قبل از پایان سال به اتمام خواهد رسید.
اسدی با درخواست کمک از راه و شهرسازی و حمل و نقل جاده ای برای تامین قیر معابر و جاده های استان اعلام کرد: ترافیک سنگین در شهرها و بین استانی و حتی بین المللی برروی معابر سطح شهر انجام می شود لذا برای بازسازی معابر به تنهایی برای شهرداری امکانپذیر نیست و نیازمند به همکاری این ارگان هستیم.
وی در پایان یادآور شد: سال گذشته همکاری دستگاه های اجرایی با شهرداری مطلوب بوده است و امسال نیز نیازمند حمایت بیشتر ارگان های ذیربط هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: