• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-8190-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

فرهنگ و آداب و رسوم غنی کردی به جامعه معرفی شود

معاون عمرانی استانداری کردستان عنوان کرد: فرهنگ و آداب و رسوم غنی کردی باید در چارچوب ارزش های اسلامی به مردم معرفی شود.
به گزارش ایسنا منطقه کردستان امیر قادری امروز چهارشنبه 23 اسفند در دومین جلسه ستاد خدمات اجرایی سفر نوروزی در کرستان با تاکید بر اینکه دولت در زمینه سفرهای نوروزی خدمات ارزنده ای در سطح استان انجام داده است اظهار کرد: تلاش کمیته خدمات سفر نوروزی استان فراهم کردن فضای ایمن، شاداب و پر تردد در ایام عید در کردستان است. 
وی افزود: استان کردستان ظرفیت های بسیار خوبی در زمینه گردشگری طبیعی، فرهنگی و تاریخی دارد که باید بیش از پیش به مردم و جامعه معرفی و شناسانده شود.
معاون عمرانی استانداری کردستان عنوان کرد: فرهنگ و آداب و رسوم غنی کردی باید در چارچوب ارزش های اسلامی به مردم معرفی شود.
وی با تاکید بر اینکه همه دستگاه های استان باید دست به دست هم دهند تا استان بتواند آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی داشته باشد عنوان کرد: کردستان استانی بکر در زمینه گردشگری است که باید سعی کرد به طور اصح و بیش از پیش از این ظرفیت ها بهره برد. 
قادری بیان کرد: کردستان استانی امن برای سرمایه گذاری و توسعه اقتصادی است که در حال حاضر هم با اعتبارات قطره چکانی دولت، توسعه ایجاد نمی شود، لذا تمامی دستگاه های اجرایی استان باید در ایام تعطیلات نوروزی با بهره گیری از ظرفىت های گردشگری استان برای تحقق این مهم تلاش کنند. 
وی افزود: سیما و منظر استان ما نباید آلودگی بصری در فضا و ورودی شهر داشته باشد و نظارت جدی دستگاه های مربوطه باید به گونه ای باشد که حقی از مسافران ضایع نشود.
معاون عمرانی استانداری کردستان عنوان کرد: پلیس راه، راهداری و هلال احمر باید در اعمال مدیریت درست در راستای کاهش تصادفات جاده ای استان موثر باشند. 
وی خاطرنشان کرد: نظارت بر جاده های روستایی که کمتر پوشش داده می شود باید به جد در  دستور کار دستگاه های مربوطه قرار گیرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: