• چهارشنبه ۲۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7990-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

بلیط های نوروزی در کردستان افزایش قیمت نداشته است

مسئول کمیته خدمات حمل و نقل و راهداری ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی از آغاز پیش فروش بلیط های نوروزی در استان همزمان با سراسر کشور خبر داد و گفت: بلیط های نوروزی در کردستان هیچ گونه افزایش قیمتی نداشته است. 
به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حسینی، امروز چهارشنبه (23 اسفند) در دومین جلسه ستاد خدمات اجرایی سفر نوروزی استان کردستان تعداد شرکت های مسافری را 67 دستگاه، شرکت های کالایی 71 دستگاه، تعداد ناوگان مسافری اتوبوس 157دستگاه، تعداد ناوگان مسافری مینی بوس 909 دستگاه و سواری را 875  دستگاه اعلام کرد. 
وی تعداد رانندگان بخش مسافر استان را 4 هزار و 45 نفر اعلام کرد و افزود: 11هزار و 138 نفر نیز در بخش بار و کالا در سطح استان خدمات ارائه می دهند. 
مسئول کمیته خدمات حمل و نقل خدمات سفر استان کردستان عنوان کرد: پیش فروش بلیط های نوروزی در کردستان همزمان با سراسر کشور آغاز شد و تا کنون هیچ افزایش نرخی در این زمینه نداشته ایم.
وی به خدمات این کمیته در حوزه راهداری اشاره و تصریح کرد: 23 واحد راهدارخانه، 350 دستگاه ماشين آلات سنگین و نیمه سنگین و سبک و 450 نفر عوامل راهداری در این بخش خدمات ارائه می دهند. 
حسینی همچنین سامانه جامع اطلاع رسانی، تلفن، نرم افزار کاربردی تلفن همراه 141، سامانه پیامکی100041 و ربات هوشمند تلگرامي 141 را از جمله خدمات ارائه شده کمیته حمل و نقل استان در حوزه اطلاع رسانی اعلام کرد. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: