• سه شنبه ۲۲ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-7290-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری سنندج خبر داد:

سازمان آرامستان ها آماده میزبانی از شهروندان سنندجی در ایام آخر سال است

سرپرست سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج گفت: سازمان آرامستان ها برای میزبانی از شهروندان در پنج‌شنبه و دوشنبه آخر سال تمهیدات ویژه‌ای را اندیشیده است.

توفیق سرفراز در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: شهروندان در راستای کاهش ترافیک از وسایل حمل‌ونقل عمومی جهت عزیمت به بهشت محمدی استفاده کند.

وی افزود: یکی از سنت‌های کهن پیش از آغاز سال نو و نوروز، زیارت اهل قبور در پنج‌شنبه آخر سال است.

سرپرست سازمان آرامستان های شهرداری سنندج بیان کرد: با برگزاری جلسات مختلف با سازمان‌های تابعه شهرداری، راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی تمهیدات لازم برای رفاه حال شهروندان در پنج‌شنبه آخر سال صورت گرفته است.

وی اعلام کرد: با توجه به اینکه لحظه تحویل سال سه‌شنبه هفته آینده است بنابراین تمهیدات و آمادگی لازم برای میزبانی از شهروندان هم پنج‌شنبه هم دوشنبه آخر سال را داریم.

سرفراز اعلام کرد: یکی از مهم‌ترین مشکلات حضور شهروندان در مراسم پنج‌شنبه آخر سال در آرامستان بهشت محمدی بحث ترافیک است که با هماهنگی با سازمان حمل‌ونقل و بار مسافر شهرداری و راهنمایی رانندگی اقدامات لازم جهت رفاه حال شهروندان در نظر گرفته‌شده است.

وی از ممنوعیت تردد خودرو در داخل محوطه بهشت محمدی خبر داد و اعلام کرد: روز پنج‌شنبه درب‌های بهشت محمدی بسته خواهد شد و هیچ خودروی شخصی اجازه ورود به داخل محوطه سازمان آرام ستان را ندارد.

سرفراز اعلام کرد:25 دستگاه تاکسی ون و مینی‌بوس در داخل محوطه بهشت محمدی به‌صورت رایگان اقدام به جابجایی زیارت کنندگان اهل قبور اقدام خواهد کرد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: رفت‌وروب، نظافت و شستشوی داخل محوطه، هرس درختان و گل‌کاری نیز از دیگر اقداماتی است که در آستانه سال نو و جهت رفاه حال شهروندان در این آرام ستان انجام‌شده است.

مدیرعامل سازمان آرامستانهای شهرداری سنندج به شهروندان توصیه نمود: به‌منظور جلوگیری از ایجاد ترافیک، در صورت امکان از وسایل حمل‌ونقل عمومی جهت عزیمت به آرام ستان بهشت محمدی استفاده کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: