• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4894-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

تربیت فرزندانی در شأن جامعه اسلامی آینده آنان را تضمین می‌کند

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان با اشاره به جایگاه بانوان در جامعه امروز گفت: امروز بانوان وظیفه سنگین‌تری برعهده دارند و باید با تربیت فرزندانی در شأن جامعه اسلامی آینده آنها را تضمین کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، مراد حسنی، امروز، 21 اسفندماه در پنجمین جشنواره «اسوه‌های صبر و مقاومت» که در بنیاد حفظ ۀثار و نشر ارزش های دفاع مقدس برگزار شد، اظهار کرد: موفقیت و ایستادگی رزمندگان در دفاع از ارزش‌های دینی و اسلامی را مدیون مقاومت، فداکاری، ایثار، تقوا و تدین مادران و همسران آنها هستیم که در سخت‌ترین شرایط برای حفظ نظام و انقلاب از جان و مال خود گذشتند.

وی با اشاره به اینکه بانوان در دوران دفاع مقدس بیشترین مشکلات خانه، تربیت فرزندان و مدیریت خانواده را متحمل می‌شدند، افزود: توفیقات  امروز جانبازان و شهدا به برکت بانوانی بوده که فرزندان شایسته‌ای را تحویل جامعه داده‌اند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان بیان کرد: زنان همیشه در تمامی صحنه ها و به خصوص در دوران دفاع مقدس نقش مهمی داشتند و حضرت فاطمه(س) بهترین و بزرگترین الگوی انان بوده است.

وی عنوان کرد: در چهل سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی استکبار خواب راحتی نداشته است چرا که کشور ما با تمام توان وارد میدان شده و توانسته از هر لحاظ در منطقه و خاورمیانه اثرگذار خوبی داشته باشد.

حسنی اعلام کرد: دشمنان امروز دست به دامان کشورهای دیگر علیه ایران شده‌اند و حتی حضور ایران در کشوری مانند سوریه را سد راه توطئه‌های خود می‌دانند.

وی با اشاره به جایگاه بانوان در جامعه امروز بیان کرد: امروز بانوان وظیفه سنگین‌تری برعهده دارند و باید با تربیت فرزندانی در شأن جامعه اسلامی آینده آنها را تضمین کنیم.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کردستان ایران اسلامی را الگوی جهانی دانست و بیان کرد: تا زمانی که وحدت شیعه و سنی در کشور وجود داشته باشد، ایران همچنان سرآمد جهان خواهد بود.

وی در پایان یادآور شد: مردم ما همیشه آگاه و بیدار هستند و اجازه نخواهند داد دشمنان با توطئه‌افکنی خود تفرقه‌ای بین آنها ایجاد کنند و برای حفظ ایران اسلامی و ارزش‌های دینی خواهند کوشید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: