• دوشنبه ۲۱ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9612-2195-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل ورزش و جوانان استان کردستان:

هیات ووشو باید حاشیه ها را کنار بزند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان گفت: امروزه در استان کردستان حواشی گریبانگیر رشته ووشو شده است و رئیس هیات جدید باید در اولین اولویت کاری خود این حاشیه ها را رفع و دور کند .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، حامد جولایی امروز (21 اسفند) در مجمع انتخابات هیات ووشو استان کردستان، اظهار کرد: ورزش کردستان در سال 96 رشد چشمگیری داشته است و امیدواریم در سال آینده نیز این روال ادامه پیدا کند .

وی ضمن اشاره به اینکه استان در رشته ووشو به جایگاه خود نرسیده است، عنوان کرد: ووشو در کردستان با توجه به شرایط جغرافیایی این دیار از پتانسیل ها و استعدادهای خوبی برخوردار است و اگر به این افراد توجه شود می توان نام قهرمانان این رشته را بیشتر شنید .

مدیرکل ورزش و جوانان استان کردستان ضمن قدردانی از رئیس هیات گذشته این رشته، بیان کرد: استان کردستان در رشته های رزمی همیشه توانسته است عناوین مهمی در سطح ملی و بین المللی کسب کند و در این راستا نیز ووشو هم شرایط خوبی داشته است .

وی افزود: امروزه در استان کردستان حواشی گریبانگیر این رشته شده است و رئیس هیات جدید باید در اولین کار خود این حاشیه ها را دور کند .

جولایی با تاکید بر این مهم که شرایط مالی در رشته ووشو کم است، ذکر کرد: با توجه به شرایط مالی که در ورزش وجود دارد، هیات های ورزشی باید درآمدزا یا به دنبال اسپانسر باشند و نباید به کمک های ناچیز اداره کل ورزش و جوانان بسنده کنند .

وی در پایان با اشاره به اینکه هیات های ورزشی باید به شهرستانها توجه کنند، یادآور شد: اعضای مجمع تا جایی که امکان دارد به برنامه رای بدهند چون آینده ووشو با رای اعضا و انتخاب رئیس هیات اصلح تعیین می شود .

گفتنی است: در مجمع انتخابات هیات ووشو استان کردستان 4 نامزد حضور دارند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: