• یکشنبه ۲۰ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-6390-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گفتگو

جذب مشاور و تسهیل‌گر در راستای توسعه مشاغل خانگی در کردستان

رییس جهاددانشگاهی کردستان از انتخاب و جذب ۵۲ نفر مشاور و تسهیل گر در راستای اجراي هر چه بهتر مرحله دوم و سوم الگوي جدید توسعه مشاغل خانگی در کردستان خبر داد.

چیا سهراب نژاد در گفت و گو با ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: سازمان تجاري سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان جهاددانشگاهی به منظور اجراي هر چه بهتر مرحله دوم و سوم الگوي جدید توسعه مشاغل خانگی به عنوان یک طرح ملی با مدیریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و همکاري صندوق کارآفرینی امید، در نظر دارد تعداد 400 نفر مشاور و تسهیل گر را در استان هاي پایلوت پس از ارزیابی و سنجش و آموزش هاي لازم انتخاب کند .

وی استان‌های منتخب این طرح را کرمانشاه، کردستان، لرستان، آذربایجان غربی، چهارمحال و بختیاري، خراسان رضوي، خراسان جنوبی و خراسان شمالی اعلام کرد و افزود: سهم استان کردستان از این تعداد، ۵۲ نفر است.

رییس جهاددانشگاهی کردستان، بیان کرد: رشته‌های شغلی مورد نیاز در این راستا شامل راه‌اندازي کسب و کارهاي خانگی، امور حقوقی و قراردادها، بازاریابی و فروش، کیفیت و استانداردسازي محصولات، تجهیزات و فناوري، تولید و تامین منابع و ن وآوري در تولید و طراحی محصول می باشد.

وی همچنین رشته‌هاي تحصیلی مورد نیاز برای انتخاب تسهیل گر و مشاور را شامل رشته های کارآفرینی، اقتصاد، مدیریت در کلیه گرایش ها، روانشناسی، هنر، مهندسی صنایع، کامپیوتر و کشاورزي اعلام کرد.

سهراب نژاد خاطرنشان کرد: علاقمندان جهت کسب اطلاعات و ثبت نام لازم است از تاریخ 10 الی 23 اسفندماه 96 ضمن مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان تجاري‌سازي فناوري و اشتغال دانش آموختگان به آدرس www.eshteghal.ir  بخش طرح ملی مشاغل خانگی فرم ثبت نام را تکمیل کنند.

وی یادآور شد: دبیرخانه طرح توسعه مشاغل خانگی واقع در جهاددانشگاهی واحد کردستان و شماره تلفن 33287516_17 داخلی 16 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی داوطلبان محترم می باشد .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: