• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-4194-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

باهدف جمع‌آوری کمک برای ایتام و محسنین:

جشن درخت آرزوها در سنندج برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان گفت: جشن درخت آرزوها باهدف جمع‌آوری کمک برای کودکان نیازمند در سنندج برگزار می‌شود .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمد رسول شیخی زاده در جمع خبرنگاران با بیان اینکه این مراسم باهدف جمع‌آوری کمک برای کودکان نیازمند و دومین بار در سطح استان کردستان با مشارکت خیران برگزار می‌شود، گفت: با برگزاری این مراسم زمینه برآورده کردن نیازها و آرزوهای کودکان یتیم و محسنین فراهم خواهد شد .

وی افزود: خیران می‌توانند با مشارکت در این کار خدا پسندانه با اهداء کمک‌های خود به‌صورت نقد، کالا و یا در قالب ارائه خدمات در جهت برآورده کردن نیازها و آرزوهای این کودکان در آستانه سال نو کمک کنند .

شیخی زاده افزود: این مراسم امروز شنبه ۱۹ اسفند و در سالن سینما بهمن سنندج از ساعت ۲۰:۳۰ با حضور و مشارکت خیران برگزار می‌شود .

وی ضمن بیان اینکه هم‌اکنون هفت هزار کودک یتیم و محسنین نیازمند تحت حمایت کمیته امداد استان کردستان هستند، گفت: یکی از طرح‌های ارزشمند این نهاد که با هدف حمایت از این کودکان اجرا شده، طرح اکرام ایتام و محسنین است .

مدیرکل کمیته امداد استان کردستان بابیان اینکه خیران می‌توانند با تحت حمایت قرار دادن یک و یا چند کودک یتیم و محسنین به‌صورت ماهانه کمک‌های خود را به‌حساب این کودکان واریز کنند، خاطرنشان کرد: کودکان محسنین شامل کودکانی می‌شود که به دلیل مشکلات مختلف سرپرست آنها، در تامین مایحتاج زندگی خود ناتوان هستند و نیازمند کمک و یاری خیران هستند .انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: