• شنبه ۱۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9612-1693-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

رویداد استارت آپی سپهر نو در سنندج برگزار شد

رویداد استارت آپی سپهر نو در سنندج به مدت 3 روزه در پارک علم و فناوری سنندج توسط خانه مردم نهاد سپهر فردای آبیدر برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ندا سلیمانی یکی از برگزار کنندگان این برنامه اظهار کرد:رویداد استارت آپی سپهر نو یک رویداد مهم در خصوص تبدیل ایده های جدید به کسب و کار است.

وی ضمن اشاره به اینکه در این استارت آپ 10 تیم متشکل از 57 شرکت کننده حضور داشتند عنوان کرد:  شرکت کنندگان با توجه به ایده هایی که دارند در قالب تیم های مختلف قرار گرفته اند و در این مدت ایده های خود را در کنار منتورها ( مشاوران) مورد بررسی و ارائه قرار می دهند.

سلیمانی با اشاره به اینکه این رویداد توسط خانه مردم نهاد سپهر فردای آبیدر برگزار شده است، گفت: در مدت این سه روز مشاوران برتر کشوری در حوزه کسب و کار کارگاه های آموزشی و راهنمایی های در خصوص بازار جدید کار به شرکت کنندگان ارائه خواهند داد.

وی در پایان ضمن اشاره به اینکه تیم های حاضر در این استارت آپ  به مدت 3 دقیقه ایده خود را در حضور سرمایه گذاران، کارآفرینان و داوران ارائه خواهند داد، یادآور شد:  اگر ایده ای مورد استقبال سرمایه گذاران قرار گیرد این ایده تبدیل به یک کسب و کار خواهد شد.

گفتنی است: به تیم اول این برنامه مبلغ 1 میلیون تومان، تیم دوم و سوم به ترتیب 700 و 500 هزار تومان پرداخت و در پارک علم و فناوری مورد پذیرش قرار خواهند گرفت.

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: