• پنجشنبه ۱۷ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-3894-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون عمرانی استاندار کردستان:

پتانسیل‌های فرهنگی کردستان در مراسمات نوروزی ارائه و معرفی شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: در برگزاری جشنهای نوروزی از فرهنگ و آداب و سنن مردم کردستان که پتانسیل بسیار باارزشی است و قابلیت ارائه به سراسر ایران را دارد، استفاده خواهد شد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، امیر قادری در جلسه کمیته برگزاری جشن های نوروزی استان، اظهار کرد: دستگاه‌های مرتبط با برگزاری جشنهای نوروز باید در صف مقدم حفظ نظم و برگزاری هرچه بهتر جشن ها عمل کنند و در این راستا از توان مردم و شهروندانی که در جشن‌ها حضور دارند، استفاده خواهد شد .

وی با اشاره به اینکه در برگزاری مراسمات نوروز در سطح استان، شهرداریها نقش آفرین هستند، گفت: هدف از برگزاری این مراسمات ایجاد شور و نشاط در جامعه می‌باشد .

مهندس قادری تاکید کرد: ویژه برنامه های نوروزی در سطح استان با نظارت و هماهنگی با فرمانداریها اجرا می شوند و دولت تنها کار سیاستگذاری را انجام می دهد و مجریان اصلی برنامه ها تشکل های مردم نهاد خواهند بود .

معاون عمرانی استاندار کردستان تصریح کرد: خروجی اینگونه جشنها علاوه بر تزریق نشاط به جامعه، کمک به پویایی اقتصاد منطقه و نشان دادن امنیت پایدار استان با هدف جلب و جذب سرمایه گذاران خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: