• سه شنبه ۱۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-3990-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

اشتغال خانواده‌های کمیته امداد یک کار ماندگار و ارزشمند است

استاندار کردستان سال ۹۷ در بحث اشتغال پایدار روستایی و اشتغال فراگیر لازم است برای خانوارهایی که توانمند اشتغال ایجاد کنیم که این یک کار ماندگار و ارزشمند خواهد بود .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، بهمن مرادنیا، در دیدار با کارکنان کمیته امداد کردستان با بیان اینکه اقدامات ارزشمندی توسط کارکنان کمیته امداد به نیازمندان ارائه‌شده است، اظهار کرد: باید به‌عنوان یک اولویت تمام همت و تلاش در جهت ایجاد اشتغال این استان به کار بسته شود .

وی با بیان اینکه آمار خوبی در زمینه ایجاد اشتغال برای مددجویان ارائه‌شده است، افزود: باید با برنامه‌ریزی و وقت گذاری لازم در زمینهٔ توانمند کردن و کمک به استقلال اقتصادی و مالی و خروج افراد تحت حمایت از چرخه حمایت تلاش شود .

مرادنیا عنوان کرد: سال ۹۷ در بحث اشتغال پایدار روستایی و اشتغال فراگیر لازم است برای خانوارهای توانمند اشتغال ایجاد کنیم که این یک کار ماندگار و ارزشمند خواهد بود .

وی اعلام کرد: با نگاه به این هدف باید تلاش کنیم این هفت درصد تحت حمایت کمیته امداد این استان در سال جدید کاهش یابد و کار بزرگی در استان کردستان صورت گیرد .

استاندار کردستان خاطرنشان کرد: همچنین در زمینه اشتغال و ایجاد کار برای مددجویان، چند پروژه در سال ۹۷ در دست اقدام است که تلاش خواهد شد در تأمین نیروهای لازم این طرح‌ها از مددجویان کمیته امداد استفاده شود .

وی در زمینه تأمین مسکن مددجویان به عنوان یکی از مشکلات جامعه نیازمندان یادآور شد: در صورت تأمین اعتبار لازم برای ساخت مسکن نیازمندان توسط کمیته امداد، آمادگی داریم برای مددجویان زمین رایگان در اختیار کمیته امداد قرار دهیم و همچنین با بهره‌گیری از تسهیلات ارزان قیمت و استفاده از خدمات دولت در زمینه اعطای انشعابات مورد نیاز رایگان برای تأمین مسکن مددجویان کمک کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: