• یکشنبه ۱۳ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9612-3094-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان خبر داد :

تجهیز 1298 کلاس درس برای اسکان میهمانان فرهنگی در کردستان

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان از آماده سازی مراکز پذیرش میهمانان فرهنگی در استان خبر داد و گفت: ستاد اسکان آموزش و پرورش استان، 172 مدرسه با یک هزار و 298 کلاس درس را برای اسکان میهمانان فرهنگی تجهیز کرده است.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، نظام مرادی امروز در یکصد و هفتاد و نهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان که در سالن جلسات اداره کل برگزار شد، اظهار کرد: مراکز اسکان امسال برای میهمانان اتاق های ویژه، الف و ب در نظر گرفته که شامل تجهیزاتی چون، تخت، یخچال، پتو، تلویزیون و گلیم فرش است.

وی افزود: برای نوروز امسال حدود 444 نفر عوامل اجرایی نیز در مراکز پذیرش و اسکان به میهمانان خدمات ارائه خواهند کرد .

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش کردستان با بیان اینکه رزرو اینترنتی مراکز اسکان از چهارم اسفندماه آغاز شده است، عنوان کرد: متقاضیان فرصت دارند تا 25 اسفندماه از طریق اینترنت به نشانی http://eskan.medu.ir  نسبت به ثبت نام اینترنتی و رزرو محل اسکان خود اقدام کنند.

مرادی با بیان اینکه پذیرش، اسکان و تکریم میهمانان فرهنگی در اولویت آموزش و پرورش استان قرار دارد، تصریح کرد: در استان فرهنگی کردستان تلاش بر این است که از عوامل اجرایی با تجربه و خوش برخورد جهت پذیرش و اسکان مهیمانان استفاده شود.

وی در ادامه به بیان برخی از مشکلات و چالش های پیش رو در اسکان و پذیرش میهمانان نوروزی اشاره کرد و تراکم مسافر در شرایط بد جوی، آسیب دیدن فضاها و تجهیزات آموزشی و هزینه‌های ناشی از مصرف حامل های انرژی را از اهم این مشکلات برشمرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: