• چهارشنبه ۹ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-2090-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

مشاور نخست وزیر کشور عراق:

امروز باید وحدت و یکپارچگی مسلمانان یه یک فرهنگ واحد تبدیل شود

مشاور نخست وزیر کشور عراق صحبت کردن در مورد وحدت اسلامی را داستانی بی‌پایان دانست و گفت: ما امروز دیگر باید با برنامە‌ریزی گستردە و تخصصی وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را بە یک فرهنگ بین اقشار مختلف جامعه تبدیل کنیم.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمودخلف جراء العیساوی، در نشست «نقش علمی و روحانیون در وحدت امت اسلامی» که امروز، ۹ اسفندماه در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور برگزار شد، با تشکر و قدردانی از برگزاری نشست‌های وحدت آفرینی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: دشمنان امروز منتظر فرصت برای غلبه بر مسلمانان هستند که در این راستا باید بیشتر هوشیار باشیم.

وی افزود: یهودی‌ها و صلیبی‌ها همواره با هم جمع و متعهد هستند و تمام تلاش خود را برای دشمنی با مسلمانان به کار می‌گیرند.

مشاور نخست وزیر کشور عراق بیان کرد: ما مسلمانان دارای قبله، خدا و کتاب واحد هستیم و باید در مقابل توطئه های دشمنان با هم متحد باشیم تا به اسلام آسیب نرسد.

وی با بیان اینکه تمامی کسانی که لااله الا الله و محمد رسول الله می‌گویند از یک جبهه واحد هستند، اعلام کرد: این همایش فرصت خوبی است تا با توجه در افکار و اعمالمان مشکلات امت اسلامی را حل کنیم.

محمود خلف جراء العیساوی با اشاره به اینکه کُردها دارای حق بر امت اسلامی هستند، بیان کرد: کُردها دارای ریشه و اصالت خاص در ایران و عراق هستند و همواره به امت اسلامی و کشور خود خدمت کرده‌اند.

وی صحبت کردن در مورد وحدت اسلامی را داستانی بی‌پایان دانست و یادآور شد: ما امروز دیگر باید با برنامە‌ریزی گستردە و تخصصی وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را بە یک فرهنگ بین اقشار مختلف جامعه تبدیل کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: