• یکشنبه ۶ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9612-297-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گزارش

فرماندار سقزتاکید کرد:

با گرانفروشی برخورد جدی می شود

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان سقز با اشاره به اهمیت نظارت بر نرخ گذاری قیمت انواع کالاها، بر برخورد با گرانفروشی تاکید کرد .

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، علی اکبر ورمقانی در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سقز با تاکید بر نظارت دقیق بر بازار اظهار کرد: وظیفه این کارگروه، نظارت براقلام مورد نیازی که ملاک قیمت گذاری آن کشوری و منطقه ای استف می باشد .

وی افزود: بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تأمین نیاز مردم دارد و در این راه اداره صنعت و معدن و دستگاه های ذیربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند .

فرماندار سقز با اشاره به اهمیت نقش بازار در تامین نیازهای اساسی مردم، رضایتمندی میان مردم و لزوم کیفیت بخشی عرضه و تقاضا را مهمترین هدف ستاد تنظیم بازار این شهرستان دانست .

وی به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی اشاره و خاطرنشان کرد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می شود که با توجه به رویکرد بازار باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود و کلیه دستگاه ها به دنبال این باشند که دچار کمبود اقلام مورد نیاز مردم نشویم .

ورمقانی یادآور شد:شهروندان باید کالای سالم با قیمت عادلانه خرید کنند .

در این جلسه هر یک از اعضاء ستاد تنظیم بازار شهرستان از اقدامات صورت گرفته گزارشی را به ریاست جلسه و اعضاء ارائه دادند و تصمیمات جدیدی نیز اتخاذ شد .

در این جلسه بر برنامه ریزی برای تامین مرغ توسط واحدهای مرغداری شهرستان سقز، نیاز سنجی و برآورد تامین کالاهای اساسی مورد نیاز این شهرستان، برنامه ریزی برای ساماندهی سیستم توزیع کالاهای اساسی، شهرستان سقز تصمیماتي گرفته شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: