• شنبه ۵ اسفند ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9612-390-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

مدیر عامل موسسه حقوقی دانش پژوهان ماف کردستان:

دومین دوسالانه جایزه ماف برای جهانی عاری از مین برگزار می شود

مدیرعامل موسسه حقوقی دانش پژوهان ماف کردستان گفت: دومین دوسالانه جایزه ماف برای جهانی عاری از مین در سه بخش برگزار می شود.

جبار طهماسبی در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کردستان، اظهار کرد: دومین دوسالانه جایزه ماف برای جهانی عاری از مین در سه بخش عکس، فیلم و تحقیق پژوهشی برگزار می شود.

وی ضمن اشاره به اینکه این جشنواره به مناسبت روز بین المللی آموزش خطرات مین و مهمات منفجر شده برگزار می شود، عنوان کرد: کمیته حقوق بشر دوستانه ماف طی پروژه سه ساله با همکاری کمیته بین المللی صلیب سرخ، تا کنون به 13 هزار نفر و 110 روستای آلوده به مین استان آموزش داده است.

مدیرعامل موسسه ماف کردستان با اشاره به اینکه این جشنواره در 15 فروردین سال آینده برگزار می شود، ذکر کرد: این جایزه به پاس نگاه ویژه در طرح مسئله، آگاه سازیو مقابله با مین از دریچه هنری و تاثیر شگرف آن بر جامعه است.

طهماسبی با بیان این مهم که شرکت کنندگان می توانند آثار خود را تا روز 15 اسفند سال جاری ارسال کنند، خاطرنشان کرد: این جایزه در سه بخش به افراد یا سازمان هایی اهدا می شود که برای ماقبله با مین فعالیتی چشم گیر و مستمر را ارائه داده باشد.

وی در پایان با اشاره به اینکه موسسه ماف یک موسسه غیر دولتی و غیر سیاسی است که از سال 84 تاسیس و در حوزه آموزش و حمایت از مین زدگان فعالیت می کند، یادآور شد: شرکت کنندگان می توانند آثار خود را به دبیرخانه این جشنواره به آدرس کردستان، سنندج خیابان شهید تعریف، ساختمان ژیوار، دفتر حقوقی ماف کردستان ارسال کنند.

 

 

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: