• یکشنبه ۲۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-3392-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

/حضور هوشمندانه، حمایت قاطعانه/

حضور مردم در راهپیمایی یک یأس و ناامیدی عمیقی بر دل و فکر دشمنان حاکم کرد

فرمانده انتظامی استان کردستان با اشاره به اینکه این پیام قرآن است که مستضعفان وارثان زمین خواهند بود، عنوان کرد: دشمنان و استکبار از خروش و حضور ملت تمام برنامه هایش به هم ریخته و یک یأس و ناامیدی عمیقی بر دل و فکر آن ها حاکم شده است.

مسعود خرم‌نیا، در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن ماه در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: حضور حماسی و تماشایی مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه حاوی پیام های متعددی برای جهانیان است.

وی افزود: این حضور حماسی حاوی پیامی است که این مردم از اولین روز انقلاب پشتیبان انقلاب بوده و همواره از آرمان های نظام و انقلاب اسلامی حمایت و پشتبانی خواهند کرد.

فرمانده انتظامی استان کردستان بیان کرد: انقلاب ما یک انقلاب ضد استکباری و طرفدار محرومان و مستضعفان بوده و از روز اول هم مردم محروم و مستضعف و خداشناس این انقلاب را به رهبری امام به وجود آوردند و تا به امروز هم در صحنه حضور دارند.

وی با اشاره به اینکه این پیام قرآن است که مستضعفان وارثان زمین خواهند بود، عنوان کرد: دشمنان و استکبار از خروش و حضور ملت تمام برنامه هایش به هم ریخته و یک یأس و ناامیدی عمیقی بر دل و فکر آن‌ها حاکم شده است.

خرم نیا با تأکید بر اینکه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امروز به فرمایش امام واقعا تماشایی بود، یادآور شد: حضور حماسی اقشار مختلف مردم به ویژه استان کردستان در راهپیمایی امروز واقعا چشمگیر و دشمن‌شکن بود.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: