• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-8091-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

همه اقدامات در کردستان باید در راستای ایجاد اشتغال باشد

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با تاکید بر اینکه هر اقدامی باید در راستای ایجاد اشتغال در استان باشد، گفت: با وضع کنونی از اعتبارات موجود دولتی، اشتغال ایجاد نمی شود و اگر در برخی استان ها به نسبت کردستان وضعیت اشتغال بهتر است، به دلیل سرمایه گذاری های غیر دولتی می باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسین خوش اقبال امروز (21 بهمن) در مراسم جشن کارگری و کارفرمایی، با اشاره به اینکه همه مردم ایران در برپایی نظام و پیروزی انقلاب ایثار کردند، اظهار کرد: مردم برای پیروزی انقلاب تلاش خود را به خوبی انجام دادند و امروز وظیفه مسئولان نظام است که مسائل و مشکلات جامعه ایرانی را در راستای دستیابی به اهداف امام رفع کنند.

وی افزود: امروز پس از گذشت 40 سال مردم باید در این زمینه که کارگزاران نظام در راستای پیاده کردن اهداف امام اظهار نظر کنند و مسئولان نیز پاسخگوی خواسته آنان باشند.

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان عنوان کرد: اگر امروز در جامعه ایران مسئله و مشکلی وجود دارد، عاملان و مسئولان آن باید جرات و جسارت عذرخواهی از مردمی را که برای انقلاب و امام کم نگذاشته اند، داشته باشند.

خوش اقبال تاکید کرد: امروز باید همه دست به دست هم داده و برای شنیدن صدا و خواسته مردم چنان که همواره مورد تاکید دولت تدبیر و امید است، گوش شنوا داشته باشیم.

وی با تاکید بر اینکه هر اقدامی باید در راستای ایجاد اشتغال در استان باشد، خاطرنشان کرد: با وضع کنونی از اعتبارات موجود دولتی، اشتغال ایجاد نخواهد شد و اگر در برخی استان ها به نسبت کردستان وضعیت اشتغال بهتر است، به دلیل سرمایه گذاری های غیر دولتی می باشد .

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با اشاره به اینکه قشر کارگری در تحقق انقلاب نقش اساسی داشته اند، تاکید کرد: کردستان در پیروزی انقلاب استانی پیشتاز و تاثیر گذار بوده است و  باید همه مسئولان استان برای رفع مشکلات این مردم دست به دست هم داده و همیشه برای شنیدن صدای مردم آماده باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: