• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-7991-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان:

کردستان برای توسعه نیازمند تفکر مدیریتی تسهیلگر است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان گفت: کردستان در کنار نعمات و سرمایه هایی که دارد، برای توسعه و رفع محرومیت نیاز به تفکر مدیریتی تسهیل گر از سوی مسئولان و بانک های عامل دارد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، برهان صلواتی امروز (21 بهمن) در مراسم جشن کارگری و کارفرمایی کردستان، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران چینشی کاملا مردمی داشته و متعلق به مستضعفین و قشر کارگری است و مردم صاحب اصلی انقلاب هستند.

وی افزود: دولت تدبیر و امید و دولتمردان کردستان نگاه اقتصادی دارند و ایمان داریم که کردستان از همه جهات استانی برخوردار است که می تواند موجب ایجاد ثروت و اشتغال شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان عنوان کرد: کردستان نخبگانی دارد که با بهره گیری از پتانسیل های موجود و بدون دریافت تسهیلات، اقدام به ایجاد اشتغال کرده و این کاری ارزشمند و مهم است که بسیاری از مسئولان توان انجام آن را ندارند.

وی تصریح کرد: کردستان در کنار نعمات و سرمایه هایی که دارد، برای توسعه و رفع محرومیت نیاز به تفکر مدیریتی تسهیل گر از سوی مسئولان و بانک های عامل دارد.

صلواتی ادامه داد: خوشبختانه دولت نگاه حرف گرایانه و شعاری نداشته و با تاکید بر نگاه عمل گرایانه به دنبال توسعه اقتصادی و همه جانبه استان است.

وی با اشاره به اینکه کردستان در شرایط موجود برای سرمایه گذاری و انجام کار مهیاست، از نخبگان استان خواست تا ایده های خود را مطرح و برای عملی کردن آن تلاش کنند .

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کردستان از رسانه های استان خواست تا نخبگان را معرفی و از این طریق زمینه را برای اجرایی کردن ایده آنان به یاری مسئولان فراهم کنند.

وی تاکید کرد: دولت در ایجاد اشتغال تنها نقش تسهیل گر دارد و فارغ التحصيلان دانشگاهی و صاحبان ایده و فن نباید منتظر ایجاد اشتغال از سوی دولت باشند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: