• جمعه ۲۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۹
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2592-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

امام جمعه سنندج:

شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب یأس و نا امیدی دشمنان می‌شود

امام جمعه سنندج با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی همواره با جان و دل از انقلاب حمایت می‌کنند، گفت: به طور قطع شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب یأس و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ماموستا عبدالرحمن خدایی،  امروز، 20 بهمن ماه  در آیین عبادی - سیاسی نماز جمعه این هفته با اشاره به برپایی جشن های پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران با ایثار و فداکاری ملت ایران  و ایستادگی در برابر ظلم و استکبار به پیروزی رسید.

وی با اشاره به اینکه مردم ایران اسلامی همواره با جان و دل از انقلاب حمایت می‌کنند، افزود: به طور قطع شرکت گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن موجب یأس و ناامیدی دشمنان خواهد شد.

امام جمعه سنندج عنوان کرد: مردم با حضور پرشور در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن بار دیگر حمایت خود از نظام، انقلاب و رهبری را  به جهانیان نشان می‌دهند.

وی با اشاره به اینکه ما باید با حضور در راهپیمایی بار دیگر وفاداری خود را به انقلاب و نظام نشان دهیم، اعلام کرد: لازم و ضروری است که همگی برای حفظ نظام اسلامی و خنثی کردن دسیسه‌های دشمنان در این راهپیمایی شرکت عمومی داشته باشیم.

ماموستا خدایی قرآن کریم را هدیه الهی برای هدایت و راهنمایی انسان‌ها دانست و عنوان کرد: این کتاب آسمانی هدایتگر متقیان و باعث رستگاری آنان در دنیا و قیامت خواهد شد.

امام جمعه سنندج با اعلام اینکه فرد مسلمان نباید در انجام امور دینی سستی و کاهلی کند، افزود: سستی  در انجام امور دینی ما را در ورطه نابودی و آسیب‌های زیادی قرار می‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: