• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-3595-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

استاندار کردستان:

نبود حامی مالی مشکل اساسی ورزش کردستان است

استاندار کردستان نبود اسپانسر قوی و توانمند را یکی از مشکلات اساسی در راه رشد و توسعه ورزش استان ذکر کرد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهمن مرادنیا امروز چهارشنبه(18 بهمن) در دیدار با رییس فدراسیون کاراته با اشاره به اینکه کمبود سالن مناسب و حامی مالی، ورزش کردستان را آزار می دهد، افزود: متاسفانه میزان درآمد سرانه مردم استان نصف میانگین کشوری است و این کمبود درآمد ورزش را نیز متاثر کرده است .

وی برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته کشور در سنندج را رویدادی حایز اهمیت دانست و اظهار کرد: این رویداد ورزشی و مسابقاتی از این دست می‌تواند عاملی مهم در معرفی بیشتر کردستان به دیگر هموطنان باشد .

مرادنیا مردم کردستان را مردمانی خون گرم و مهمان نواز خواند و عنوان کرد: این دیار استعدادهای ورزشی زیادی در سطح ملی و آسیایی دارد، بر همین مبنا لازم است مسئولان توجه بیشتری به پرورش این استعدادها نشان دهند .

استاندار کردستان با بیان اینکه هم اکنون هفت هزار جوان کردستانی در رشته کاراته فعالیت می‌کنند افزود: همه تلاش خود را بکار خواهیم بست که مسابقات قهرمانی کاراته کشور که به مدت هشت روز در سنندج در حال برگزاری است، با بهترین کیفیت به اتمام برسد .

وی هر هزینه‌ای برای فعالیت‌های ورزشی را نوعی سرمایه گذاری و کاستن از مشکلات اجتماعی کشور ارزیابی کرد و گفت: قطعا سرمایه گذاری و هزینه در بخش ورزش عاملی مهم در کاهش آسیب‌های اجتماعی است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: