• چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-8290-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

شهردار سنندج تاکید کرد:

مدیران شهرداری با استفاده از ظرفیت‌های قانونی در راستای خلق درآمد تلاش كنند

شهردار سنندج با بیان اینکه خدمات رسانی شایسته و رفع مشکلات سطح شهر در گرو ایجاد کسب درآمد است؛ گفت: مدیران شهرداری باید  با استفاده از ظرفیت‌های قانونی در راستای ایجاد منابع درآمدی تلاش دو چندانی داشته باشند .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حشمت اله صیدی امروز چهارشنبه(18 بهمن) در مراسم معارفه سرپرست شهرداری منطقه یک، اظهار کرد: بیشترین خدمات شهرداری‌ها در حوزه شهرداری مناطق صورت می‌پزیرد که شهرداری مناطق نیز  می‌توانند با عملکرد مثبت در راستای رضایتمندی شهروندان اقدام کنند .

وی افزود: بیشتر سطح شهرداری منطقه یک دارای بافت حاشیه‌ای و فرسوده است که وضعیت توپو گرافی این منطقه هم  باعث شده که روند خدمات رسانی در این منطقه با کندی صورت پذیرد .

شهردار سنندج بیان کرد: معضل ترافیک یکی از مهم ترین مشکلات مناطق حاشیه‌ای سطح شهر است که شهرداری در راستای رفع این مشکل باید طبق نقشه طرح تفصیلی اقدامات مناسبی در جهت ایجاد معابر و دسترسی‌های جدید اقدام کند .

وی با بیان اینکه خدمات رسانی شایسته و رفع مشکلات سطح شهر در گرو ایجاد منابع درآمد است، تاکید کرد: مدیران شهرداری مناطق باید با استفاده از ظرفیت‌های قانونی در راستای ایجاد منابع درآمدی تلاش دو چندانی داشته باشند .

صیدی افزود: جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز، بهسازی و اسفالت معابر، تسریع و تسهیل در روند صدور پروانه ساختمانی، تکریم شهروندان و همچنین پیگیری و اجرای احکام کمیسیون ماده صد از جمله مواردی است که مدیران و کارکنان شهرداری مناطق باید بصورت ویژه در دستور کار خود قرار دهند .

وی تاکید کرد: عملکرد شهرداری باید بگونه‌ای باشد که شهروندان برای پرداخت عوارض و سایر خدمات  رضایتمندی لازم را داشته باشند .

در این جلسه از زحمات شبانه روزی سیف پناهی تقدیر و آرش رخزادی بعنوان سرپرست شهرداری منطقه یک سنندج معرفی شد.

 انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: