• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-6094-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان خبر داد :

جایگاه دومی کردستان در جشنواره کشوری نوجوان خوارزمی

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان گفت: با درخشش دانش آموزان استان در جشنواره نوجوان خوارزمی جایگاه کردستان در سال ۹۶ به رتبه دوم کشوری ارتقا یافت .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، رشید قربانی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر؛ از موفقیت دانش آموزان استان در جشنواره نوجوان خوارزمی خبر داد .

وی با اشاره به کارنامه حضور دانش آموزان استان در جشنواره نوجوان خوارزمی در سال تحصیلی 93-94 اظهار کرد: در مرحله کشوری جشنواره، دانش آموزان کردستانی با کسب شش رتبه سوم در جایگاه سوم کشوری قرار گرفتند .

قربانی در ادامه به حضور دانش آموزان استان و عناوین کسب شده در جشنواره نوجوان خوارزمی در سال تحصیلی ۹۵-۹۴ پرداخت و گفت: در این جشنواره نیز دانش آموزان استان صاحب هشت رتبه سوم کشوری شده و مجددا در جایگاه سوم کشوری ایستادند .

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان سپس به حضور موفق دانش آموزان استان در جشنواره نوجوان خوارزمی در سال تحصیلی ۹۶-۹۵ اشاره و عنوان کرد: دانش آموزان استان با درخشش در این مسابقات ۱۳ رتبه برتر کشوری شامل سه رتبه اول، ۹ رتبه دوم و یک رتبه سوم کشوری را از آن خود کردند .

قربانی افزود: استان کردستان در جشنواره نوجوان خوارزمی سال ۹۶ جایگاه دوم کشوری را کسب و نسبت به سال تحصیلی گذشته یک پله صعود کرد .

وی با تشکر از اهتمام تمامی مدیران، معلمان و فرهنگیان این موفقیت‌ها را مرهون تلاش و زحمات کلیه دست اندرکاران دانست ‌و ابراز امیدواری کرد: دانش آموزان استان در سال تحصیلی جاری با درخشش در این مسابقات به رتبه اول کشوری مسابقات دست یابند.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: