• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-6491-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

در ۱۰ ماهه امسال محقق شد:

پرداخت ۴۰ میلیارد تومان برای ارائه خدمات حمایتی به مددجویان کردستانی

رئیس اداره حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد استان کردستان گفت: کمیته امداد کردستان ۴۰ میلیارد تومان برای ارائه خدمات حمایتی به مددجویان تحت حمایت در ۱۰ ماهه امسال هزینه کرده است .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، فرهاد کاظمی در جمع خبرنگاران استان کردستان، با اشاره به اینکه هم‌اکنون ۴۴ هزار خانوار به‌صورت مستمری‌بگیر تحت حمایت کمیته امداد این استان هستند، گفت: ۲۷ میلیارد تومان مستمری و کمک‌معیشت در ۱۰ ماهه امسال برای این تعداد خانوار پرداخت‌شده است .

وی با بیان اینکه در زمینه کمک به ازدواج هزار و ۱۶۲ جوان نیازمنددو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان هزینه شده است، افزود: همچنین ۹ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان وام ضروری نیازمندان به سه هزار نیازمند در ۱۰ ماهه نخست سال جاری پرداخت‌شده است .

رئیس اداره حمایت‌های اجتماعی کمیته امداد استان کردستان با اشاره به اینکه در زمینه کمک به تحصیل ۹ هزار دانشجو و دانش‌آموز نیازمند یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان پرداخت‌شده است، اعلام کرد: ۳۰۰ میلیون تومان کمک موردی به یک هزار و ۵۲۰ نیازمند طی ۱۰ ماهه امسال پرداخت‌شده است .

وی افزود: کمک به آزادی ۹ زندانی جرائم غیر عمد، کمک به خرید انشعابات، عوارض شهرداری و صدور پروانه منازل مسکونی ۷۶۵ مددجو، بهره‌مندی معافیت سربازی ۹۷ فرزند مددجو با بهره‌گیری از خدمات کمیته امداد، تأمین هزار و ۵۰۰ مورد لوازم ضروری زندگی در مناطق کمتر توسعه‌یافته روستایی و کمک به پرداخت ۳۷ مورد اجاره مسکن مستاجرین تحت حمایت از دیگر خدمات حمایتی کمیته امداد کردستان در ۱۰ ماهه نخست سال جاری است .

کاظمی خاطرنشان کرد: برای ارائه این خدمات به مددجویان کردستانی چهل میلیارد تومان هزینه شده است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: