• سه شنبه ۱۷ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-2192-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان:

حق انتخاب و آزادی به برکت انقلاب اسلامی در ایران ایجاد شد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان گفت: نقش و جایگاهی را که امروز داریم به برکت انقلاب اسلامی است و انقلاب حق انتخاب و آزادی را برای ما به ارمغان آورد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسین خوش اقبال امروز سه شنبه در مراسم جشن انقلاب دانشگاهیان استان کردستان که در دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: ۳۹ سال پیش در چنین روزی امام خمینی اهداف انقلاب را دنبال کردند و با پشتیبانی عظیم مردم به ویژه نسل جوان و دانشجویان انقلاب را به سر منزل مقصود رساندند .

وی افزود: از بدو پیروزی انقلاب و در هشت سال دفاع مقدس هم دانش آموزان، اساتید، فرهنگیان و دانشجویان با امام همراه و با او ماندند، و باجانفشانی شهید شدند و امروز هم بخشی از آنها در عرصه مدیریتی حضور دارند .

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان با بیان اینکه وارد چهلمین سال انقلاب اسلامی شده ایم؛ به دوران شکل گیری انقلاب اسلامی اشاره و تصریح کرد: امام را در سال ۴۲ مظلومانه از کشور تبعید کردند اما ایشان با عنایت خداوند در سال ۵۷ در چنین روزهایی وارد ایران شدند .

وی با بیان اینکه امام خمینی در بدو ورود به ایران به گلزار شهدا رفتند و با آنان تجدید بیعت دوباره ای کردند افزود: از همان ابتدا امام با مردم آشنا بودند و مردم هم امام را خوب می شناختند و با ایشان همراهی کردند .

خوش اقبال با تاکید بر اینکه مردم ما همواره در طول ۳۹ سال گذشته نظام را تنها نگذاشته اند و در بحران های مختلف با نظام همراه بوده اند تصریح کرد: نقش و جایگاهی را که امروز داریم به برکت اسلامی انقلاب اسلامی است که حق انتخاب و آزادی را برای ما به ارمغان آورد .

معاون سیاسی امنیتی استاندار کردستان خاطرنشان کرد: باید پاسدار دستاوردهای نظام باشیم که در این راستا قشر دانشجو و دانشگاهیان نقش بسیار موثری دارند .

وی در پایان یادآور شد: ملت ما همیشه سرنوشت خودش را تعیین کرده و از نظام دفاع کرده است که باید در ادامه راه نیز از فرصتی که انقلاب در اختیار ما قرار داده استفاده کنیم و دستاوردهای آن را حفظ کنیم .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: