• یکشنبه ۱۵ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-5591-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

/نشست مطبوعاتی استاندار کردستان/

تعامل رسانه‌ها و مدیران برای توسعه کردستان ضروری است

رئیس سازمان برنامه و بودجه کردستان گفت: مدیران و رسانه‌ها با افزایش تحمل خود برای پذیرش نقد و انتقال اطلاعات، می‌توانند فضای جدیدی برای توسعه استان ایجاد کنند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، بهرام نصراللهی زاده امروز(15 بهمن) در نشست هم اندیشی استاندار کردستان با اصحاب رسانه، بر نقش بی بدیل رسانه‌ها در توسعه کردستان تاکید و اظهار کرد: وجود تضاد و تسامح بین رسانه‌ها و مسئولان ضروری است.

وی افزود: چنان که رسانه ها از مسئولان انتظار تحمل نقد دارند، در مقابل باید نقد مدیران را نسبت به رویه رسانه خود نیز پذیرا باشند و همه با هم با هدف توسعه استان تعامل و همکاری داشته باشند.

رئیس سازمان برنامه و بودجه کردستان عنوان کرد: مدیران و رسانه‌ها با افزایش تحمل خود برای پذیرش نقد و انتقال اطلاعات، می توانند فضای جدیدی برای توسعه استان ایجاد کنند.

وی با تاکید بر نقش رسانه‌ها در جذب سرمایه گذاران و در نهایت توسعه استان، تاکید کرد: رسانه‌ها با هدف توسعه استان و تغییر شرایط موجود، باید با بهره گیری از قدرت رسانه، چهره‌ای از استان ترسیم کنند که توسعه استان را در پی داشته باشد.

نصراللهی زاده از رسانه‌ها خواست تا نظرات و پیشنهادات خود را در راستای توسعه استان به مدیران انتقال دهند و با کنار گذاشتن نقدهای مخرب، در خصوص آمادگی استان برای حضور سرمایه گذاران تلاش کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: