• شنبه ۱۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9611-6590-5
  • خبرنگار : 68017
  • منبع خبر : گزارش

ساختمان اداری- تجاری انجمن حمایت از زندانیان سنندج افتتاح شد

ساختمان اداری- تجاری انجمن حمایت از زندانیان سنندج در 9 طبقه با حضور مسئولان استان افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، ساختمان اداری- تجاری انجمن حمایت از زندانیان سنندج در 9 طبقه با حضور مسئولان استان افتتاح شد.

دادستان سنندج در این مراسم، اظهار کرد:  انجمن حمایت از زندانیان موسسه‌ای غیر انتفاعی است که از سال 60 در تهران فعالیت خود را آغاز کرده و به تدریج در همه مراکز تعریف شد و آغاز بکار کرد.

وی افزود: این انجمن، انجمنی خودجوش و مردم نهاد است که در مدیریت‌ها و سیاست گذاری‌ها و مخصوصا در کارهای عام المنفعه سهیم می‌شوند و به منظور حمایت از خانواده‌های زندانیان ایجاد شد.

دادستان سندج عنوان کرد: کسی که مجرم است را باید مجازت کرد اما نباید به خانواده‌های آنها تسری پیدا کند گرچه در جوامع امروزی این مسئله متاسفانه وجود دارد و باید تلاش کنیم که کمترین لطمه به خانواده‌های آنها وارد شود.

وی تصریح کرد: رسالت انجمن حمایت از زندانیان نیز اقدام به گرفتن کمک‌های مادی و معنوی از نهادها و مردم برای خانواده‌های زندانیان است که در این راستا همواره به خوبی عمل کرده است.

جوهری اعلام کرد:ساختمان اداری- تجاری انجمن حمایت از زندانیان سنندج در 2400 متر زیربنا، 9 طبقه و با هزینه 2 میلیارد و 100 میلیون تومان احداث شده است.  

در پایان ساختمان اداری انجمن حمایت از زندانیان واقع در سایت اداری سنندج نیز کلنگ زنی شد که تا یکسال آینده به بهره برداری می‌رسد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: