• پنجشنبه ۱۲ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9611-2895-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

ووشوکار سنندجی در مسابقات قهرمانی کشور مدال برنز را کسب کرد

مسلم رشیدی ووشوکار سنندجی در پایان رقابت های قهرمانی کشور که در خراسان رضوی برگزار شد در وزن منهاي 45 کيلوگرم جایگاه سوم را کسب کرد و نشان برنز را بر گردن آویخت .

به  گزارش ایسنا، منطقه کردستان، رقابت هاي ووشوي قهرماني رده هاي سني کشور در بخش ساندا شامگاه چهارشنبه با مشخص شدن نفرات برنر در خراسان رضوی به کار خود پایان داد .

این رقابت ها با حضور 300 ورزشکار از استان های سراسر کشور در دو رده سنی نوجوانان و جوانان برگزار شد و ووشوکاران شرکت کننده در اوزان مختلف با هم پیکار کردند .

تیم کردستان با 9 ووشوکار نوجوان و جوانان به سرپرستی سیروان کرمی و مربیگری خبات شیری و مرتضی کرمی در این مسابقات شرکت کرد .

در پایان این رقابت ها، مسلم رشیدی ووشوکار سنندجی در پایان رقابت های قهرمانی کشور که در خراسان رضوی برگزار شد در وزن منهاي 45 کيلوگرم جایگاه سوم را کسب کرد و نشان برنز را بر گردن آویخت .

در نتیجه تیمی، کهگيلويه بويراحمد با چهار مدال طلا و يک نقره در مجموع دو رده سنی به عنوان نخست رسيد، مازندران با 3 طلا، يک نقره و 2 برنز دوم شد و سيستان و بلوچستان با يک مدال طلا و 2 برنز به عنوان سومي دست يافت .

رقابت هاي ووشوي قهرماني رده هاي سني کشور در بخش ساندا روزهای 10 و 11 بهمن ماه در سالن شهيد بهشتي مشهد برگزار شد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: