• سه شنبه ۱۰ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9611-593-5
  • خبرنگار : 68015
  • منبع خبر : گفتگو

رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان خبر داد:

برگزاری 3 کارگاه تخصصی حوزه کسب و کار در کردستان

رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان با اشاره به برگزاری سلسله کارگاه های آموزشی در حوزه تبدیل ایده به ثروت به همت پارک علم و فناوری در استان کردستان، گفت: سه کارگاه تخصصی شبکه سازی ( Networking )، کارگاه تخصصی سازمان‌دهی تیم کاری و کارگاه تخصصی مدل کسب و کار (شناسایی مشکل) در پارک علم و فناوری استان کردستان برگزار می شود.

خالد سعیدی در گفت و گو با ایسنا، منطقه کردستان اعلام کرد: سه کارگاه تخصصی شبکه سازی ( Networking )، کارگاه تخصصی سازمان‌دهی تیم کاری و کارگاه تخصصی مدل کسب و کار (شناسایی مشکل) در پارک علم و فناوری استان کردستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این کارگاه ها در ادامه سلسله کارگاه‌های نوآوری و خلاقیت با تدریس کریمیان اقبال، برجسته‌ترین متخصص کشور در حوزه ایجاد و توسعه استارت آپ، در راستای تبدیل ایده به ثروت در روزهای یکشنبه و دوشنبه 15 و 16 بهمن ماه جاری برگزار می‌شود.

رئیس پارک علم و فناوری استان کردستان با اشاره به اینکه علاقمندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09180029020 تماس حاصل فرمایید، خاطرنشان کرد: دانشجویان جهت شرکت در این کارگاه‌ها از تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: