• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-1092-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

افتتاح 75 پروژه عمرانی همزمان با دهه فجر در سنندج

فرماندار سنندج گفت: در ایام الله دهه مبارک فجر   75 پروزه عمرانی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در سطح شهرستان سنندج افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، محمدابراهیم زارعی، فرماندار سنندج در جلسه نهایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان که امروز، 9 بهمن ماه در دفتر استاندار برگزارشد، اظهار کرد: در ایام الله دهه مبارک فجر  75 پروزه عمرانی با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان در سطح شهرستان سنندج افتتاح خواهد شد.

وی افزود: انقلاب ما مردمی‌ترین انقلاب جهان است در این راستا برنامه‌هاو جشن‌های انقلابی باید به صورت مردمی برگزار شود.

زارعی بیان کرد: ویژه برنامه‌های دهه فجر برای اینکه به یک خاطره خوب در ذهن مردم به ویژه ذهن کودکان و نوجوانان تبدیل شود، باید رنگ و بوی جشن داشته باشد.

وی عنوان کرد: برنامه های شاخص ادارات در ایام الله دهه فجر باید به گونه‌ای توزیع و برگزار شود که هم پوشانی با سایر برنامه های نداشته باشد.

فرماندار سنندج با اشاره به نقش اثرگذار سخنرانی برنامه های این ایام یادآور شد: در سخنرانی‌ها باید از کسانی استفاده شود که بتوانند با سخنرانی اثرگذار خود مردم را به نظام بیشتر جذب کنند.

رحمن غریبی، مسئول کمیته مساجد دهه فجر در ادامه این جلسه گفت: کمیته مساجد 55 برنامه فرهنگی با رویکرد فرهنگی – مردمی را در ایام الله دهه فجر برگزار می‌کند.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های بصیرت‌افزایی عنوان کرد: این نشست‌های بصیرت‌افزایی در راستای جلوگیری از خسران‌های پیش آمده در جامعه برگزار می شود.

سامان احمدی، نماینده کمیته فرهنگ و هنر  نیز در ادامه این جلسه از برگزاری جشن بزرگ فجر 39  در 10 شهرستان استان خبر داد و اهدای کتاب به کتابخانه های شبستانی، تجهیز کانون های فرهنگی و هنری مساجد، اکران همزمان فیلم های فجر و ... از جمله برنامه های این ایام است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: