• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۵۱
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9611-992-5
  • خبرنگار : 68003
  • منبع خبر : گزارش

نظام با اتکا به مردم کارهای بزرگی را در سطح کشور به انجام رسانده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت:  نظام با اتکا به مردم کارهای بزرگی را در سطح کشور به انجام رسانده است و این کارها و برنامه‌ها همگی دستاوردهای نظام را نشان می‌دهند.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، حسین خوش اقبال، در جلسه نهایی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان که امروز، 9 بهمن ماه در دفتر استاندار برگزارشد، اظهار کرد: قدر شناسی از امام و شهدای انقلاب که در دوران ستم شاهی در زندان سخت ترین شکنجه‌ها را متحمل شدند، وظیفه تک تک افراد جامعه است.

وی افزود: ما باید همواره در تمام برنامه‌ها و فعالیت‌های خود قدرشناس شهدا بوده و از کسانی که امام راحل را در دوران رژیم ستم شاهی همراهی کردند، یاد کنیم.

خوش اقبال با اشاره به اینکه امام راحل در مقطعی از تاریخ انقلاب را شروع کرد که تمام کشورهای معاند برضد اسلام و نظام ایستادند، بیان کرد: اعتقاد مردم به امام و اعتقاد امام به انقلاب منجر به پیروزی انقلاب در کوتاه‌ترین زمان ممکن شد.

وی با اعلام اینکه امار راحل به پشتیبانی ملت هم انقلاب را به پیروزی رساند و هم در جنگ هشت ساله دفاع مقدس به پیروزی رسید، عنوان کرد:  دراین راستا وظیفه ما برای حفاظت از انقلاب وظیفه‌ای بسیار سنگین است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان اعلام کرد: انقلاب اسلامی ایران با پشتیبانی این ملت همواره به پیروزی رسیده و مردم همواره از این نظام پاسداری و دفاع کرده‌اند.

وی اعلام کرد: در این راستا مسئولان نظام  باید نسبت به عملکرد خود همواره متعهد باشند و عدم تعهد هریک از مسئولان در برابر  مسئولیت خود موجب بدبینی مردم به نظام می‌شود.

خوش‌اقبال با تأکید بر اینکه مسئولان باید خدمات نظام را به مردم اطلاع‌رسانی کنند، عنوان کرد: ایام الله دهه فجر بهترین فرصت برای این امر است که خدمات نظام را به مردم و جامعه برسانیم چراکه بیان دستاوردهای نظام مردم را امیدوارتر به نظام می‌کند.

وی ادامه داد: مردم با حفاظت و پاسداری از نظام به وظیفه خود در مقابل نظام به خوبی عمل کرده‌اند و اگر قصور در این زمینه باشد، از سوی ما مسئولان بوده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با اعلام اینکه مسئولان باید در اجرای برنامه‌های گرامیداشت دهه فجر خلاقیت و نوآوری داشته باشند، گفت: جوانان ما دنبال برنامه‌های جدید و نوآورانه هستند در این راستا ما نیز باید برنامه‌های خود را به روز رسانی کنیم.

وی افزود: ما باید هر ساله قبل از آغاز جلسات جدید نقاط ضعف و قوت برنامه‌های سال گذشته را بررسی کرده و در برنامه‌های آتی این نقاط ضعف را مرتفع سازیم.

خوش‌اقبال بیان کرد: از آغاز انقلاب تاکنون در هر برنامه‌ای که مردم پای کار بوده‌اند، بهتر توانسته‌ایم پیروز شویم و هر جا دولت یه تنهایی وارد شده واقعا کم آورده است.

وی افزود: علما و ائمه جمعه و جماعت در سخنرانی های خود از عملکرد دولت بیشتر یاد کنند تا شهدای انقلاب را هیچگاه فراموش نکنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان یادآور شد: نظام با اتکا به مردم کارهای بزرگی را در سطح کشور به انجام رسانده است و این کارها و برنامه‌ها همگی دستاوردهای نظام را نشان می‌دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: