• دوشنبه ۹ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-797-5
  • خبرنگار : 68021
  • منبع خبر : گزارش

فرماندار سقز:

پوشش تلویزیونی روستاهای سقز تقویت می‌شود

فرماندار سقز با اشاره به اینکه پوشش تلویزیونی روستاهای شهرستان تقویت می‌شود، گفت: 16 دکل تلویزیونی در روستاهای شهرستان به ویژه بخش سرشیو راه اندازی و احداث می‌شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، علی اکبر ورمقانی در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان سقز، اظهار کرد: پوشش تلویزیونی روستاهای شهرستان تقویت می‌شود که در این راستا 16 دکل تلویزیونی در روستاهای شهرستان به ویژه بخش سرشیو راه اندازی و احداث می شود.

وی بر تقویت زیرساخت‌های مخابراتی مدارس شبانه روزی قشلاق پل و همکاری خیرین و نیز اعضای این شورا در راستای رفع نیازهای مدارس تاکید کرد.

ورمقانی در ادامه به شورای آموزش و پرورش اشاره و اظهار کرد: این شورا همواره سعی کرده است آنچه که در راستای ارتقای تحصیلی دانش آموزان و کمک به ارتقای ظرفیت های مدارس بوده است اقدام کند.

وی بیان کرد: کار در این شورا صرفا در جهت رضای خدا و کمک به پیشرفت علم و دانش در شهرستان بوده و اگر کاری در جهت رفع مشکلی باشد هرگز شکست نخواهد خورد.

فرماندار شهرستان سقز با بیان اینکه در بیشتر مدارس با کمبودهایی در زمینه زیرساخت مدارس مواجه هستیم، بر همکاری خیرین و نیز اعضای این شورا در راستای رفع نیازهای مدارس تاکید کرد.

چیا صالحی بابامیری شهردار سقز هم با بیان اینکه در قانون محاسبه عوارض شهرداری، عوارض تخلف ساختمانی و کمیسیون های مربوطه شامل ۵ درصد کمک شهرداری به آموزش و پرورش نمی شود، گفت: آموزش و پرورش و شهرداری برای تعیین نرخ واقعی از طرف فرمانداری به استان مکاتبات لازم را انجام دهند و نتیجه آن به شورای آموزش و پرورش اعلام شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: