• یکشنبه ۸ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9611-2391-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

مديرکل راه و شهرسازي کردستان عنوان کرد

اجرای 7 پروژه احداث و بهسازي راه‌هاي روستايي در شهرستان سروآباد

مديرکل راه و شهرسازي کردستان از اجراي 7 پروژه احداث و بهسازي راههاي روستايي در شهرستان سروآباد خبر داد .

شهرام ملکي در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه کردستان، اظهار کرد: پروژه بهساري راه روستايي نسنار – چشميدر – آريان – پايگلان – تفين به طول 30 کيلومتر يکي از پروژه هاي اساسي و مهم حوزه شهرستان سروآباد است که عمليات اجرايي آن از ساليان گذشته شروع شده و امسال با جديت بيشتر دنبال شد، به طوري که هم اکنون بالغ بر 18 کيلومتر آن آسفالت شده و از پيشرفت 85 درصدي برخوردار است.

وی ادامه داد: بهسازي و آسفالت راه روستايي هرسين – بيساران در دو فاز و در مجموع به طول هشت کيلومتر از ديگر پروژه هايي است که اهميت ويژه داشته و فاز اول آن با 86 درصد و فاز دوم آن با 19 درصد پيشرفت امسال عمليات اجرايي آنها ادامه پيدا کرد.

مديرکل راه و شهرسازي کردستان با اشاره به پروژه آسفالت راه روستايي بهرام آباد – بندول – کلاته - ذکريان به طول حدود 17 کيلومتر، عنوان کرد: اين پروژه نيز 25 درصد پيشرفت دارد.

وی از بهسازي راه روستايي اورامان – نوين به طول 23 کيلومتر به عنوان يکي از پروژه هاي اساسي و مهم و تأثيرگذار در بحث گردشگري استان و منطقه سروآباد ياد کرد و گفت: 7.5 کيلومتر از اين پروژه امسال آسفالت شده و هم اکنون پروژه 40 درصد پيشرفت دارد.

ملکي خاطرنشان کرد: بهسازي و آسفالت راه روستايي تخان – انجمنه وسپيدار – هزار خاني به طول 9100 متر و پيشرفت 18 درصدي و پروژه آسفالت راه روستايي رووار – ژريژه – ماضي بن به طول 8.5 کيلومتر با پيشرفت 20 درصدي از جمله پروژه هايي است که عمليات اجرايي آنها امسال با جديت دنبال شده است.

وي تصريح کرد: در صورت اتمام اين پروژه ها شش هزار و 600 خانوار روستايي از نعمت راه بهسازي شده و آسفالته بهره مند خواهند شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: