• چهارشنبه ۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : شهرستانها
  • کد خبر : 9611-297-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

آزادی ۷ زندانی جرائم غیرعمد در مریوان

در بازدید امام جمعه، فرماندار مریوان و مدیرکل زندان‌های استان از زندان عمومی شهرستان مریوان، حکم آزادی هفت زندانی جرایم غیرعمد این شهرستان صادر شد.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، در این بازدید، وضعیت جرایم و پرونده زندانیان جرایم غیرعمد مورد بررسی قرار گرفت .

پس از بررسی های لازم با موافقت شفیعی، فرماندار مریوان و رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان شهرستان مریوان و تقبل پرداخت جرایم، هفت  زندانی در روزهای آتی آزاد خواهند شد .

اعتبار اختصاص یافته برای آزادی این زندانیان از محل اعتبارات مردمی و درآمدهای انجمن حمایت از خانواده های زندانیان جرائم غیر عمد مریوان به مبلغ ۲۴ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است که تا ۲ روز آینده این افراد به آغوش خانواده هایشان بازخواهند گشت .

در این دیدار ماموستا شیرزادی، امام جمعه مریوان به بیان نصایحی برای سالم زیستن زندانیان در زندان و پس از آزادی و بازگشت به آغوش خانواده پرداخت .

مدیر کل زندان های استان کردستان هم با اشاره به اینکه در ۱۰ شهر استان زندان و انجمن حمایت از زندانیان وجود دارد، گفت: اداره کل زندان های استان برای کمک به زندانیان پس از آزادی تسهیلات قرض الحسنه بانکی قرار خواهد داد .

ابرهیمی خاطرنشان کرد: طبق توافقنامه با اداره کار، زندانیان پس از آزادی، از طرف اداره کل زندان استان به اداره کار معرفی و به آنها وام اشتغال تعلق خواهد گرفت .

و در پایان از عملکرد قابل قبول انجمن زندانیان مریوان تقدیر به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: