• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۳
  • دسته بندی : سیاسی
  • کد خبر : 9610-5192-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

نماينده ولي فقيه در کردستان:

داد و فرياد امروز آمريکا از سرعجز است/ آمريکا در موضع ضعف قرار گرفته است

نماينده ولي فقيه در استان کردستان گفت: داد و فرياد آمريکا از سرعجز است که امروز در موضع ضعف قرار گرفته است .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، به نقل از پايگاه اطلاع رساني دفتر نماينده ولي فقيه در کردستان، آيت‌الله سيدمحمد حسيني‌شاهرودي در ديدار با فرماندهان و کارکنان نيروي انتظامي استان کردستان، اظهار کرد: مردم اين استان با بصيرت، آگاهي و وفاداري با شناخت دقيق و به موقع دشمن، راه خود را از دشمنان جدا مي‌کنند .

وي تصريح کرد: مردم اين استان با بصيرت ثابت کرده‌اند که نه تنها در مسير دشمن کاري نمي‌کنند بلکه در کمک به نيروهاي انقلاب از هيچ تلاشي دريغ نمي‌کنند .

نماينده ولي فقيه در کردستان با بيان اينکه بايد خداوند را شاکر باشيم که در زماني و در نظامي زندگي مي کنيم که دين اسلام در آن حاکم است، گفت: دين اسلام به انسان عظمت و اقتدار مي‌دهد و پيروان اين دين چون در راه خدا گام بر مي‌دارند در مقابل هيچ قدرتي سر فرود نمي آورند و هرگز تسليم دشمن نمي شوند .

وي ادامه داد: در شرايط اخير کشور دشمنان هجمه‌ها و برنامه ريزي‌هاي زيادي عليه ملت ايران کردند اما چون خدا خواست مکرشان به خودشان بازگردانده شد .

آیت الله حسینی شاهرودی تصريح کرد: دشمنان تمام تلاش خود را براي ايجاد سد در برابر روند رو به رشد انقلاب کردند ولي به هيچ نتيجه‌اي نرسيدند .

وي با بيان اينکه گرفتن استقلال کشورها هدف اصلي استکبار است، گفت: تبديل جهان به دو ابر قدرت شرقي و غربي و قرار گرفتن کشورها زير سلطه اين دو ابرقدرت هدف اصلي استکبار بود که ايران اسلامي با اقتدار اين معادله را به هم زد .

نماينده ولي فقيه در کردستان تصريح کرد: تلاش در راستاي ترويج و سيطره فرهنگ شيطاني و غربي در همه جهان از ديگر اهداف دشمنان اسلام بود که به صورت گسترده دنبال مي‌شود .

وي با بيان اينکه دشمنان اسلام در صدد گسترش فساد و از هم پاشاندن خانواده‌ها هستند، اظهار کرد: افزايش گرايش به مواد مخدر براي از بي‌خود کردن انسان‌ها و ترويج مسائل غيراخلاقي از هدف‌هاي اصلي امروز دشمنان براي ضربه زدن به کشورها و ملت‌هاي مختلف است .

آیت الله حسینی شاهرودی با بيان اينکه لطمه به اقتصاد و اشتغال کشور هدف اصلي آمريکا از تحريم‌هاي چند ساله براي فشار آوردن به مردم است، عنوان کرد: دشمنان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند که حتي نفت ايران به فروش نرسد و با اين کار به نوعي فشار اقتصادي به کشور وارد کند .

وی اذعان کرد: شبکه‌هاي اجتماعي يکي ديگر از بسترهايي بود که دشمنان براي ايجاد آشوب و اغتشاش از آن استفاده مي‌کردند .

نماينده ولي فقيه در کردستان با بيان اينکه يکپارچه کردن فرهنگ‌ها و زيرنظر استکبار جهاني هدف اصلي ابرقدرت‌ها است، گفت: فرهنگ‌هاي کهن با اين روش فداي يک فرهنگ منحط و بي‌ارزش شد .

وي با اشاره به نقش ايران در مقابله با دشمنان و نجات جهان اسلام از دست داعش گفت: داعش هم که مسلمانان و انسان‌ها را به خاک و خون مي‌کشيد و قصد تسلط بر کشورهاي اسلامي را داشت به دست سرداران ايراني شکست خورد .

آیت الله حسینی شاهرودی اضافه کرد: داعش توطئه‌ دشمنان بود که قصد گرفتن کشورهاي اسلامي مختلف را از طريق داشتند اما چون خدا خواست توطئه آنان نقش برآب شد .

وي با بيان اينکه اقدامات مختلف آمريکا عليه ايران شکست خورده است، گفت: آمريکا درمانده شده است و نه حرف و نه سلاح و تدبيرش در منطقه قابل قبول نيست .

نماينده ولي فقيه در کردستان اضافه کرد: داد و فرياد امروز آمريکا از سرعجز است چرا که اگر قدرت داشت نيازي به داد و فرياد و اينگونه برخوردها نبود .

وی بیان کرد: آمريکايي که قصد داشت ايران را به انزوا بکشاند امروز خود در حاشيه قرار گرفته و حتي در اداره کشورش با مشکل مواجه است .

آیت الله شاهرودی خاطرنشان کرد: کارهايي که امروز آمريکا عليه ايران انجام داده در حد کشوري نيست که ادعاي حکومت جهاني دارد و اين بيانگر ندامت و ناکامي اين کشور است .

وی با تاکيد بر اينکه امروز آمريکا در يک موضع ضعف قرار گرفته است، گفت: اين بخاطر اين است که امت اسلام امت واحد و بصير است .

نماينده ولي فقيه در کردستان با بيان اينکه ملت ايران به دليل ايستادگي در برابر ظلم هر روز قدرتمندتر مي‌شود، گفت: امروز ايران به قدرتي رسيده که تمام دشمنان در برابرش سر تعظيم فرود آورده و بسياري از همين کشورها که ادعاي قدرت داشتند، مانايي خود را در گرو در کنار ايران بودن مي‌دانند .

 

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: