• یکشنبه ۲۴ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-5990-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج:

نیروهای اجرایی شهرداری باید در چارچوب قانون و تعامل با شهروندان وظایف خود را انجام دهند

  مدیر شهرداری منطقه دو سنندج بابیان اینکه برخورد فیزیکی نیروهای رفع سد معبر با شهروندان موردقبول هیچ‌یک از مدیران شهرداری نیست گفت: نیروهای اجرائیات باید در چارچوب قانون و تعامل با همشهریان وظایف خود را انجام دهند.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، جلال اصغری در پی درگیری فیزیکی یکی از نیروهای رفع سد معبر شهرداری با یکی از همشهریان مدیر شهرداری منطقه دو ضمن دلجویی از این شهروند اظهار کرد: برخورد فیزیکی با شهروندان به‌هیچ‌عنوان برای مدیران شهرداری قابل‌قبول نبوده و با افراد سهل‌انگار برخورد قاطع خواهد شد.

وی افزود: یکی از مهم‌ترین مشکلات سطح شهرها که اغلب شهرداری‌های سراسر کشور با آن روبه‌رو هستند مشکل سد معبر است.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج بیان کرد: طبق قانون شهرداری‌ها در راستای رفاه حال شهروندان موظف به رفع سد معبر هستند و در راستای اجرای این قانون در بعضی‌اوقات شاهد درگیری فیزیکی بین نیروهای اجرائیات شهرداری و برخی شهروندان هستیم.

وی گفت: بین مشکلات و معضلات سطح شهرها که همواره از سوی شهروندان، مسئولان و رسانه به شهرداری‌ها در راستای رفع آن تأکید می‌شود بحث رفع سد معبر است که شهرداری هم باید این وظیفه خود را به نحو احسن انجام دهد.

اصغری افزود: در بازدیدهایی از سطح شهر شاهد هستیم که بسیاری از کسبه اجناس خود را در معابر عمومی گذاشته و همین امر باعث نارضایتی شهروندان از عدم اجرای رفع سد معبر در سطح شهر می شود.

وی تأکید کرد: خواسته مدیران شهرداری از نیروهای اجرائیات انجام‌ وظیفه در چارچوب قانون و تعامل با شهروندان است و برخورد فیزیکی با همشهریان به‌هیچ‌عنوان قابل‌قبول نبوده و قطعاً با نیروهایی که سهل‌انگاری می‌کنند برخورد خواهد شد.

اصغری به برخی از کسبه و دست‌فروشان هم توصیه کرد: معابر هسته مرکزی سطح شهر دارای عرض کمی است و در راستای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از سد معبر همکاری و تعامل لازم را با نیروهای اجرائیات داشته باشند.

مدیر شهرداری منطقه دو سنندج ابراز امیدواری کرد: در سایه تعامل و همکاری شهروندان با نیروهای خدوم و زحمتکش شهرداری و مدیران شهرداری را در رفع مشکلات و معضلات سطح شهریاری کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: