• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3994-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گفتگو

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان خبر داد :

برگزاری چهارمین جشنواره نوجوان خوارزمی ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان گفت: چهارمین جشنواره نوجوان خوارزمی، ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه استان در سال تحصیلی جاری برگزار می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان مهدی نامدار امروز در نشست آموزشی تخصصی ناظرین محورهای شش گانه جشنواره نوجوان خوارزمی که در سالن آمفی تئاتر دبیرستان امام شافعی سنندج برگزار شد، با بیان اینکه این جشنواره در چهار مرحله آموزشگاهی، منطقه ای، استانی و کشوری برگزار می شود، اظهار کرد: زمان ارسال آثار در مرحله آموزشگاهی تا نیمه دوم بهمن ماه 96 است .

وی زمان برگزاری مرحله منطقه ای جشنواره نوجوان خوارزمی را نیمه دوم اسفند ماه 96 اعلام کرد و گفت: مرحله استانی جشنواره نیمه دوم خرداد 97 و مرحله کشوری آن نیز تابستان 97 برگزار خواهد شد.

نامدار با اشاره به موضوعات شش گانه جشنواره نوجوان خوارزمی، عنوان کرد: دانش آموزان علاقمند می توانند آثار خود در زمینه‌های پژوهش، زبان انگلیسی، دست سازه، مسابقات آزمایشگاهی، بازارچه کار و فناوری و ادبیات فارسی ارائه کنند.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش کردستان به تشریح کارنامه درخشان و عملکرد دانش آموزان استان در سه دوره جشنواره نوجوان خوارزمی و جایگاه و عناوین کسب شده در سطح کشوری پرداخت و گفت: در سال تحصیلی 94-93 استان کردستان با کسب شش رتبه سوم، موفق به کسب جایگاه سوم کشوری شد .

وی افزود: دانش آموزان کردستانی در سال تحصیلی 95-94 دانش آموزان استان با کسب هشت رتبه سوم در جایگاه سوم کشوری قرار گرفتند و در سال تحصیلی 96-95 نیز با کسب 13 رتبه برتر شامل  3 رتبه اولی، 9 رتبه دوم و یک رتبه سوم، مقام دوم کشوری را از آن خود کردند .

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: