• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۰
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-2895-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

دونده سنندجی سکوی رقابت های 60 متر بامانع کشور را فتح کرد

میلاد سیار دونده سنندجی با کسب نشان طلای دوی 60 متر با مانع سکوی نخست رقابت های دوومیدانی مردان قهرمانی کشور را با اقتدار فتح کرد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، مسابقات دوومیدانی داخل سالن مردان قهرمانی کشور روز جمعه 22 دی ماه در در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران پایان یافت و میلاد سیار دونده سنندجی در ماده 60 متر بامانع با ثبت رکورد 8:04 ثانیه بر سکوی قهرمانی ایستاد .

این مسابقات در ماده های مختلف برگزار شد و دوندگان شرکت کننده از سراسر کشور برای کسب ورودی مسابقات قهرمانی آسیا به مدت دو روز با هم به رقابت پرداختند .

سیار دونده سنندجی نشان طلای مسابقات بین المللی جام فجر در سال 93 ، مدال نقره رقابت های غرب آسیا امارات متحده عربی در سال 91، مدال طلا و نقره مسابقات دوومیدانی کازانف قزاقستان طی سال های 93 و 96 و نشان نقره رقابت‌های بین‌المللی ترکیه را در کارنامه ورزشی خود دارد.

بر اساس این گزارش، نفرات برتر در مسابقات انتخابی تیم ملی حضور خواهند یافت و دوندگانی با کسب حد نصاب تعیین شده فدراسیون در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا شرکت می کنند .

هشتمین دوره مسابقات دو و میدانی داخل سالن قهرمانی آسیا طی روزهای 12 تا 14 بهمن ماه سال جاری در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: