• شنبه ۲۳ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 9610-2695-5
  • خبرنگار : 68018
  • منبع خبر : گزارش

کشتی گیران کردستانی نایب قهرمان کشور شدند

رقابت های کشتی آزاد نوجوانان روستائی کشور در شهر سریش آباد به پایان رسید که طی آن کردستان الف با سه نشان طلا و دو برنز سکوی دوم را تصاحب کرد .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان،  رقابت های کشتی آزاد روستائیان قهرمانی نوجوان کشور شامگاه روز جمعه 22 دی ماه با معرفی نفرات و تیم های برتر در شهرستان قروه شهر سریش آباد پایان یافت .
در این مسابقات با حضور 13 تیم از استان های سراسر کشور برگزار می شود و کشتی گیران آزادکار به مدت دو روز در اوزان مختلف بر روی تشک رفتند .
ورزشکاران شرکت کننده در اوزان 45، 48، 51، 55، 61، 65، 71، 80، 92 و 110 کیلوگرم در سالن 1200 نفره شهر شهر سریش آباد به رقابت پرداختند .
در پایان محمدحسین نوروزیان، هادی شرفبیانی و امیرحسین هراتی در قالب تیم الف کردستان سه نشان اوزان مختلف را بر گردن آویختند، نیما فیروزی و شایان حسامی نیز در ترکیب تیم اول استان به مدال برنز دست یافتند .
همچنین امیر حسین دده جانی در قالب تیم کردستان ب نشان نقره این دوره از رقابت ها را به خود اختصاص داد .
در نتیجه تیمی، کردستان الف با سه نشان طلا و دو برنز و کسب ۶۷ امتیاز سکوی دوم را تصاحب کرد، همدان و اصفهان با امتیازات ۸۶ و ۶۵ به ترتیب جایگاه های اول و سوم را از آن خود کردند .
رقابت های کشتی آزاد روستائیان قهرمانی نوجوان کشور برای نخستین بار طی روزهای 21 و 22 دی ماه در استان کردستان شهر سریش آباد برگزار شد .
گفتنی است: در پایان این رقابت ها از سوی مسئولین به نفرات و تیم های برتر مدال، حکم و کاپ قهرمانی اهداء شد .

Bottom of Form

 


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: