• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 9610-1393-5
  • خبرنگار : 68002
  • منبع خبر : گزارش

روابط عمومی ها زمینه بهره مندی ادارات از ظرفیت های افکار سنجی را فراهم کنند

رییس جهاددانشگاهی کردستان گفت: مرکز ایسپای جهاددانشگاهی با داشتن نیروهای متخصص می تواند در زمینه افکار سنجی خدمات مطلوبی به ادارات استان کردستان ارائه دهد.

به گزارش ایسنا منطقه کردستان، چیا سهراب نژاد در سمینار تخصصی نو انگار ویژه روابط عمومی های استان که امروز چهارشنبه ۲۰ دی ماه برگزار شد، با بیان اینکه جهاددانشگاهی به عنوان نهادی علمی فرهنگی و با شبکه گسترده‌ای از مراکز تحقیقاتی در کشور مشغول فعالیت است اظهار کرد: این نهاد انقلابی در کردستان نیز طی ۱۱ سال در زمینه های مختلف فرهنگی آموزشی و پژوهشی در کنار سایر ادارات آموزشی و پژوهشی استان، نه به عنوان یک رقیب بلکه به عنوان یاریگر این ادارات ارائه خدمت می کند .

وی با تاکید بر اینکه رسالت اصلی جهاددانشگاهی بر مبنای پژوهش است بیان کرد: روابط عمومی ها باید سعی کنند ظرفیت‌های جهاددانشگاهی استان را در مباحث پژوهشی به نحو مطلوب به ادارات خود معرفی کرده و از خدمات آن بهره ببرند.

سهراب نژاد با اعلام اینکه جهاددانشگاهی کردستان در سال جاری به‌ عنوان یک تسهیل گر به حوزه اشتغال استان نیز ورود کرده گفت: این نهاد علمی_ پژوهشی در بخش مشاغل خانگی باید زمینه اشتغال را برای ۲۶۰۰ نفر فراهم کند .

وی بخش های انتشارات، خبرگزاری های ایسنا، ایکنا و مرکز افکار سنجی را از مهمترین زیرمجموعه های حوزه فرهنگی جهاددانشگاهی اعلام و خاطرنشان کرد: مرکز ایسپای جهاددانشگاهی با داشتن نیروهای متخصص می تواند در زمینه افکار سنجی خدمات مطلوبی به ادارات استان کردستان ارائه دهد.

گفتنی است؛ سمینار تخصصی نوانگار ویژه روابط عمومی ها، با همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی کردستان و همکاری اداره کل روابط عمومی استانداری و با حضور محمد آغاسی، رییس مرکز افکار سنجی دانشجویان جهاددانشگاهی(ایسپا) و با هدف معرفی بیشتر ظرفیت های این مرکز و ارتباط و تعامل هر چه بیشتر با روابط عمومی های استان برگزار شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: