• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9610-3294-5
  • خبرنگار : 68013
  • منبع خبر : گزارش

مدیر کل آموزش و پرورش کردستان :

برنامه های دهه فجر مدرسه محور برگزار می‌شود

مدیرکل آموزش و پرورش کردستان گفت: برنامه های دهه فجر مدرسه محور بوده و با مشارکت دانش آموزان اجرا می شود .

به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، رشید قربانی امروز در اولین نشست کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه مبارک فجر، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون شهدای گرانقدر و رهبری بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) به ثمر رسیده است و استقلال، آزادی و خودباوری در عرصه های مختلف از نتایج موثر و دستاوردهای انقلاب اسلامی است .

وی از ایام الله دهه مبارک فجر به عنوان عید انقلاب نام برد و با تاکید بر زمینه سازی برای اجرای برنامه های روشنگرانه و مدرسه محور با مشارکت دانش آموزان، گفت: برنامه ها باید جذاب و با همکاری دانش آموزان اجرا شود تا نسل جوان با آرمان ها و اهداف انقلاب و دستاوردهای بزرگ آن و اتفاقات تاریخی پیروزی انقلاب بیش از پیش آشنا شوند .

قربانی یکی از وظایف کمیته دانش آموزی و فرهنگیان را بسترسازی برای اجرای برنامه‌های متنوع، نوآورانه، شاد و جذاب با محوریت دانش آموزان عنوان کرد و افزود: واگذاری اجرای برنامه‌ها به دانش آموزان باعث تقویت حس مسئولیت پذیری و آشنایی هر چه بیشتر آنان با دستاوردهای انقلاب اسلامی خواهد شد .

رییس کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه مبارک فجر استان با بیان اینکه آشنایی دانش آموزان با برکات و دستاوردهای انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف باعث خواهد شد که نسل جوان در حفظ و صیانت از این آثار و برکات کوشا باشند، تصریح کرد: اجرای جشن های پیروزی انقلاب با محوریت مدرسه باعث ایجاد خاطرات خوش در اذهان دانش آموزان خواهد شد .

گفتنی است در این نشست برنامه های کمیته دانش آموزی و فرهنگیان دهه مبارک فجر تشریح و مورد بررسی قرار گرفت و نواخته شدن زنگ انقلاب در کلیه مدارس استان در 12 بهمن ماه 96، همزمان سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی از شاخص ترین برنامه های کمیته است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: